Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 05.07 - 11.07. Musisz to wiedzieć

2021-07-05 8:47
31 maja 2021. Horoskop codzienny: poniedziałek
Autor: Pixabay.com 31 maja 2021. Horoskop codzienny: poniedziałek

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na nadchodzące dni. Lato w pełni, lipiec to zdecydowanie miesiąc, który kojarzy się z wakacyjną beztroską, letnimi przygodami. Miesiąc ten pachnie słońcem, lasem i wspomnieniami. Sprawdź, co na ten tydzień przygotowały gwiazdy dla twoje znaku zodiaku. Przed osobami spod znaku Raka trudny czas jeżeli chodzi o sprawy sercowe, a Bliźnięta nie powinny pochopnie inwestować swoich pieniędzy. Zobacz nasz horoskop na ten tydzień i sprawdź, co cię czeka.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku 

Baran 21.03-20.04

Uda ci się pokonać własne blokady i zahamowania. Zrobisz coś, co wcześniej wydawało ci się niewykonalne. To podniesie twoją samoocenę i wartość własnej osoby.

Byk 21.04-21.05

Koniec wyczekiwania na zmiany, które miałyby się samoistnie pojawić. Obudzisz się i zaczniesz działać. Jeśli nie wiesz co i jak zmienić, zacznij od zwiększenia wiedzy w temacie, który cię interesuje.

Bliźnięta 22.05-21.06

Mądrze i rozważnie podejmuj decyzje finansowe i inwestycyjne. Istnieje w tym tygodniu duże ryzyko zainwestowania środków finansowych w nieodpowiednie źródło. Możesz wiele stracić!

Rak 22.06-22.07

Przed tobą trudny czas w miłości. Zadbaj o pozytywne relacje z partnerem, bo będziesz w przyszłości żałować, że nie poświęciłeś mu więcej uwagi, mimo że mogłeś.

Lew 23.07-22.08

Ktoś dla ciebie się poświęci, aby wywołać uśmiech na twojej twarzy. Będzie ci miło i przekonasz się, że jesteś dla kogoś ważny. Doceń każdy życzliwy gest skierowany w twoją stronę.

Zobacz również: Boskie promocje na lato 2021. Perfumy z Rossmanna to już legenda. Taniej o 150 zł

Panna 23.08-22.09

Jeśli do tej pory nie potrafiłeś osiągnąć stabilizacji w finansach lub innej sferze życiowej, to teraz się to zmieni. Niektóre sprawy tak się potoczą, że poczujesz bezpieczeństwo.

Waga 23.09-23.10

Nie zwierzaj się ze swoich planów. Ktoś kto z tobą rywalizuje i nie życzy się szczęścia, może skraść twój pomysł lub w inny sposób unieruchomić twoje działania.

Skorpion 24.10-22.11

Przed tobą bardzo pracowity tydzień. Najbliższe dni spędzisz na zawieraniu nowych kontaktów biznesowych, aby zbudować sobie pokaźną bazę klientów, kontrahentów i wspólników.

Strzelec 23.11-21.12

W pewnej sprawie zmienisz punkt widzenia na niektóre kwestie. Na niektóre sprawy będziesz spoglądał inaczej, bardziej nowatorsko. To pozwoli ci zdobyć nowe horyzonty.

Koziorożec 22.12-20.01

Wydarzy się coś, co sprawi, że osoba, którą byłeś oczarowany zdejmie maskę. Możesz poczuć rozczarowanie, że osoba ta kreowała się na kogoś innego, niż jest naprawdę. Wodnik 21.01-20.02

Jeśli czekasz na ważną wiadomość, to otrzymasz ją w okolicy piątku. Do tego dnia tydzień będzie się dłużył, a ty z każdym dniem odczuwać będziesz większe napięcie.

Ryby 21.02-20.03

Jeśli w tym tygodniu będziesz uczestniczył w sprawie sądowej dotyczącej testamentu lub majątku, to ją wygrasz! Podejdź do niej bardzo optymistycznie, gdyż wszystko zakończy się pomyślnie.

Wróżka Cesaria
Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK.

Niecodzienny efekt remontu kamienicy. Co tu się stało?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze