makijaż

i

Autor: shutterstock

Latem nie zapominaj o nawilżeniu skóry. Sprawdź olej kokosowy w kosmetykach

2022-06-25 11:03

Letnia pielęgnacja naszej skóry powinna skupić się przede wszystkim na odpowiednim nawilżeniu i ochronie przeciwsłonecznej. Kiedy żar leje się z nieba polecamy lekkie, szybko wchłaniające się formuły. Rewelacyjną opcją są również wszelkiego rodzaju mgiełki, które nawilżą, a dodatkową schłodzą naszą skórę. Obecnie wiele mgiełek może być stosowanych również na makijaż. Właśnie taka lekka i niesamowicie przyjemna w użyciu jest nowa kolekcja kosmetyków do Bielendy. To cudowne produkty, które otulą Twoją skórę, a dodatkowo pachną kokosem. Jak tu ich nie kochać?

Bielenda Coconut Milk to prawdziwie minimalistyczna i świadoma pielęgnację w duchu #cleanbeauty. Kokosowa linia do pielęgnacji i oczyszczania twarzy wyznaje zasadę, że mniej znaczy więcej. Krem, serum, woda tonizująca i mus do mycia twarzy mają krótkie, transparentne składy, a ich formuły zawierają 99% składników pochodzenia naturalnego, w tym olej kokosowy i synbiotyk.

Zobacz także: Nie sprawdziła daty ważności kremu. Jej twarz to jedna wielka rana

Linia Bielenda Coconut Milk ma w 100 proc. wegańską formułę opartą na składnikach od sprawdzonych i certyfikowanych dostawców. Jest bogata w mleczko kokosowe – kompozycję organicznego oleju kokosowego i wody kokosowej – oraz synbiotyk – połączenie probiotyku z prebiotykiem. Produkty tworzą na powierzchni skóry tzw. cocoon effect, czyli uczucie otulenia naskórka, nawilżenie jest utrzymywane i zamknięte w skórze na dłużej. Linia nie zawiera substancji, które mogłyby podrażnić skórę. Produkty zostały stworzone z myślą o środowisku – opakowania pochodzą z materiałów z recyklingu (i nadają się do recyklingu), a ich kartoniki posiadają certyfikat FSC. Kosmetyki są również #cruelyfree, co potwierdza organizacja PETA.

Co znajdziemy w kolekcji?

Bielenda Coconut Milk

Silnie nawilżający krem kokosowy

Silnie nawilżający krem kokosowy przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry. Produkt szybko się wchłania i otula skórę, tworzy na jej powierzchni tzw. cocoon effect. Krem zawiera krótki i transparenty skład, między innymi mleczko kokosowe (kompozycję w 100% organicznego oleju kokosowego i wody kokosowej), która posiada silne właściwości nawilżające i łagodzące. Bogaty jest również w synbiotyk (połączenie probiotyku z prebiotykiem), które zapewnia aktywizację i wsparcie mikrobiomu skóry oraz przywraca równowagę. Wegańska formuła zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego jest #skinfriendly, wolna od substancji podrażniających skórę. Produkt powstał w trosce o środowisko – jest zapakowany w kartonik z certyfikatem FSC, a słoiczek został wykonany w 30% ze stłuczki poprodukcyjnej – oraz z myślą o zwierzętach, posiada certyfikat PETA #cruelyfree.

Bielenda Coconut Milk

Silnie nawilżające serum kokosowe

Silnie nawilżające serum kokosowe przeznaczone jest do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry, to minimalistyczna i świadoma pielęgnacja w duchu #cleanbeauty. Posiada krótki, transparentny skład – mleczko kokosowe (połączenie w 100% organicznego oleju kokosowego i wody kokosowej) oraz synbiotyk (połączenie probiotyku z prebiotykiem). Serum otula skórę, pozwalając na optymalną przyswajalność składników aktywnych, tworząc na jej powierzchni tzw. cocoon effect. Wegańska formuła zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego, jest #skinfriendly – nie zawiera substancji, które mogłyby podrażnić skórę lub być dla niej szkodliwe, #cruelyfree – potwierdza to certyfikat organizacji PETA i #ecofriendly – kartonik posiada certyfikat FSC, a buteleczka powstała w 30% ze stłuczki poprodukcyjnej.

Bielenda Coconut Milk

Tonizująca woda kokosowa

Tonizująca woda kokosowa przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry, zapewnia uczucie nawilżenia, odświeżenia i ukojenia. Woda nie wysusza skóry, przywraca odpowiedni poziom pH i tworzy na jej powierzchni tzw. cocoon effect. Produkt bazuje na dwóch składniach aktywnych – wodzie kokosowej o silnych właściwościach nawilżających i łagodzących oraz synbiotyku, który zapewnia aktywizację i wsparcie mikrobiomu skóry oraz przywraca jej równowagę. Wegańska formuła zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego, jest #crueltyfree (co potwierdza organizacja PETA) oraz #ecofriendly.

Bielenda Coconut Milk

Kokosowy mus do mycia twarzy

Kokosowy mus do mycia twarzy przeznaczony jest do codziennego oczyszczania każdego typu skóry. Produkt dokładnie oczyszcza skórę, nie wysusza, otula ją tworząc na jej powierzchni tzw. cocoon effect. Formuła zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego, w tym nawilżające i łagodzące mleczko kokosowe oraz wspierający mikrobiom skóry synbiotyk. Mus jest #crueltyfree oraz #skinfriendly (nie zawiera substancji, które mogłyby szkodzić lub podrażniać skórę)

Tańczące z Promocjami 21.06.22
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE