Mężczyźni o tych imionach są najwierniejsi. Nigdy cię nie zdradzą

2021-12-04 5:10
zdrada
Autor: East News

Zdrada to najgorsze co można zrobić partnerowi, pozostawia ona po sobie wielkie poczucie krzywdy i niszczy zaufanie. Dla wielu związków przysłowiowy skok w bok jednego z partnerów często oznacza koniec relacji. Są osoby, które wierzą, że nadane nam imię może zdradzić wiele o naszym zachowaniu. Już w czasach antycznych imiona miały wielką moc, stanowiły wróżbę, albo przekleństwo. Zwolennicy tej teorii uważają, że mężczyźni o tych imionach są najwierniejsi. Nie w głowie im zdrada, a raz dane przyrzeczenie jest najcenniejsze. Zobacz, które męskie imiona uchodzą na te "najwierniejsze".

Mężczyźni o tych imionach są najwierniejsi

Wyraz imię pochodzi od łacińskiego słowa "nomem" i oznacza nazwę, którą nadaje się danej osobie. Już w czasach antycznych do imion przywiązywano ogromną wagę. Uważano, że nadane imię nosi w sobie wielką moc, może chronić właściciela, albo być dla niego złowrogą wróżbą. Często posiadało się kilka imion, które miały przyciągać dobre duchy i bronić przed demonami. Dzisiaj, znaczenie imion traktowane jest raczej jako zabawa, są jednak osoby, które wierzą, że jest w nich zapisana prawda o człowieku. Zdaniem zwolenników tej teorii mężczyźni o tych imionach są najwierniejsi, brzydzą się zdradą, i są doskonałymi powiernikami sekretów. Zobacz, jakie męskie imiona uchodzą za najwierniejsze. 

Tomasz - kiedy Tomasz się zakocha poświęca całą swoją energię i myśli ukochanej. Dla niego liczy się jedynie ich wspólne szczęście i jest gotów na wiele poświęceń. 

Artur - mężczyźni noszący te imię są nieufni i trudno do nich dotrzeć. Gdy to się jednak uda poświęcają cała swoją dusze partnerce, nie zdradzają i liczy się dla nich tylko ona.

Marcin - zawsze stawia potrzeby i uczucia partnerki na pierwszym planie, jest troskliwy i opiekuńczy. Nie wybaczyłby sobie, gdyby skrzywdził ukochanej i tego samego oczekuje od niej. 

QUIZ. Czy znasz język polski? Lepiej nie mieć mniej niż 5/10

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Który zapis jest poprawny?
Nocna prohibicja w Warszawie. Mieszkańcy mówią jasno. [SONDA]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE