Nowe przyciski na Facebooku

i

Autor: Facebook Nowe przyciski na Facebooku

Nowe przyciski na Facebooku: wyrazisz miłość, podziw, smutek i złość

2016-02-24 18:49

Już dziś na facebooku pojawiły się nowe przyciski, którymi można wyrazić więcej emocji niż "Lubię to". Teraz możemy skorzystać z aż sześciu: "Kocham to", "Haha", "Super", "Wow", "Smutny" oraz "Wkurzony".

Mark Zuckerberg już we wrześniu mówił o tym, że na Facebooku pojawi się nowy przycisk "Nie lubię". Okazało się, że nowości będzie więcej - pojawi się aż sześć nowych przycisków: "Kocham to", "Haha", "Super", "Wow", "Smutny" oraz "Wkurzony". Chris Cox, dyrektor odpowiedzialny za rozwój produktów, napisał na Facebooku, że wybór tych konkretnych sześciu przycisków nie jest przypadkowy. Pracownicy Facebooka analizowali komentarze i wyrażane w nich reakcje, by dowiedzieć się jakie są najczęściej wyrażane emocje przez użytkowników Facebooka.

Nowe przyciski pojawiły się już w Polsce. Pod niektórymi postami już dziś możecie zauważyć i oczywiście skorzystać z emotion wyrażających emocje. Wygalają następująco:

Aby skorzystać z nowych przycisków wystarczy najechać kursorem na przycisk "LUBIĘ TO" i pojawią się dodatkowe możliwości wyrażenia emocji.

Zobacz też: Profil Anny Przybylskiej na Facebooku to oszustwo! Rodzina aktorki wydała oświadczenie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE