moda

i

Autor: canva

Quiz online

QUIZ. Czy masz wyczucie stylu? Mniej niż 5/10 to wstyd. Potrafisz w te klocki, czy odpadasz w przedbiegach?

2023-08-29 14:29

Czy nasz poczucie stylu, czy znajomi radzą się ciebie w kwestii mody, a może omijają twoje porady szerokim łukiem? Mówi się, że o gustach się nie dyskutuje, a ślepe podążanie za modą bywa zgubne, jednak trzeba przyznać, że są osoby, którym z powodzeniem na drugie imię można dać "wyczucie stylu". Potrafią one nawet w dresie i podczas choroby wyglądać rewelacyjnie, z łatwością przychodzi im wybieranie dodatków, a w sklepach zawsze upolują najlepszą okazję. Weź udział w naszej zabawie i sprawdź, czy masz wyczucie stylu i potrafisz ubrać się odpowiednio do okazji. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy jesteś modowym ekspertem.

QUIZ. Czy masz wyczucie stylu?

Dobry gust i poczucie stylu albo się ma, albo nie. Są osoby, które z łatwością potrafią dobierać dodatki i ubrania idealnie pasujące do ich urody i sylwetki, nawet w przysłowiowym worku na ziemniaki wyglądają jakby dopiero co zeszły z wybiegu. Niestety, nawet jeżeli spędzisz godziny na śledzeniu najnowszych trendów i oglądaniu pokazów mody największych projektantów nie znaczy to, że zyskasz poczucie stylu, a koleżanki będą radzić się ciebie w kwestiach modowych i urodowych. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się czy posiadasz dobry gust i można o tobie mówić "ikona stylu". Pamiętaj jednak, że to jedynie zabawa i każdy ma prawo do własnej opinii i może ubierać się i wyglądać jak tylko chce.

Zobacz także nasze inne quizy:

Quiz: co wolisz? Odpowiedz na te pytania, a my powiemy Ci jakim człowiekiem jesteś. Bije od Ciebie wyjątkowość? Psychotest na osobowość

Quiz: K jak kwiaty. Arcytrudny test z wiedzy o kwiatach na K. 5 na 10 to już sukces

QUIZ. Czy masz wyczucie stylu? Mniej niż 5/10 to wstyd

Pytanie 1 z 10
Najmodniejsza fryzura kobieca w tym sezonie to:
SBM FFestival 2023 - Young Leosia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany