Quiz. Jaki styl do ciebie pasuje? Która z ikon stylu jest ci bliższa?

2021-09-15 8:50
Moda lat 90-tych. Disco
Autor: Shutterstock

Jaki styl do ciebie pasuje? Ikony stylu mają to do siebie, że nie ważne w co się ubiorą to zawsze wyglądają świetnie. Stylizacje Marylin Monrone czy Audrey Hepburn to dziś robią wrażenie i zapisały się one na stałe w historii mody. Każda z tych pań pozostawiła po sobie spuściznę, a tysiące kobiet z całego świata chcą wyglądać tak jak one. Sprawdź, którą ikoną stylu jesteś, co jest twoją mocną stroną, a czego unikasz? Rozwiąż na quiz i przekonaj się, czy bliżej ci do Brigitte Bardot, a może do Marylin Monroe.

Quiz. Jaki styl do ciebie pasuje?

Moda i styl to jedne z najlepszych sposobów na wyrażenie siebie. Którą ikoną stylu jesteś - uwodzicielską Marylin Monroe, lubiącą klasykę Audrey Hepburn, a może stawiającą na rewolucję seksualną Brigitte Bardot? Rozwiąż na quiz i przekonaj się, która z legendarnych kobiet jest ci bliższa. Sprawdź, czy lepiej odnajdujesz się w centrum jupiterów, czy lubisz szokować, a twoje stylizacje to wyraz głębszego przekonania i manifest wobec społeczeństwa. Rozwiąż nasz quiz i zobacz, z którą z tych wielkich kobiet utożsamiasz się w kwestiach mody.

Zobacz także: Lidl pozamiatał swoją promocją. Megahit na jesień 2021 w cenie, jakiej się nie spodziewacie

Babcia Kasia rozrabia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE