Jak odetkać zlew

i

Autor: Shutterstock Jak odetkać zlew

Lepsza niż środki chemiczne

Rzetelny sposób na odetkanie zatkanego zlewu. Wsyp tę mieszankę, a udrożnisz rury bez pomocy hydraulika

2022-09-15 11:06

Zatkany zlew potrafi napsuć nerwów. Zwłaszcza, gdy stanie się to nagle, szybko szukamy pomocy specjalisty. Jednak niewiele osób zna znakomity sposób na odetkanie zatkanego zlewu w domu. Zrobisz to samodzielnie bez pomocy hydraulika. Wystarczy zastosować pewną mieszankę z produktów, które na pewno masz w swoim domu. W ten sposób udrożnisz rury w kilka minut.

Sposobów na odetkanie zlewu jest kilka. Można użyć popularnego środka udrożniającego rury lub po prostu wezwać hydraulika. Czasem bywa tak, że zatkany zlew bardzo utrudnia codzienne zajęcia, dlatego koniecznie jest natychmiastowe działanie. Popularnym domowym sposobem na odetkanie zlewu jest użycie przepychacza do rur. Jednak nie każdy ma ją w swoim domu. Jeśli chcesz zaoszczędzisz czas i przede wszystkim pieniądze, wypróbuj sposób na odetkanie zlewu bez pomocy hydraulika i drogich środków chemicznych. 

Domowy sposób na odetkanie zlewu. Wystarczą dwa składniki

Ten domowy sposób na odetkanie zlewu wykonasz samodzielnie. Jest prosty, tani oraz co ważne - nie jest niebezpieczny dla zdrowia człowieka. Wystarczy, że wymieszasz 2 łyżki sody oczyszczonej i 2 łyżki soli kuchennej. Tak przygotowaną miksturę wsyp do zatkanego odpływu i zalej szklanką octu, po czym go zatkaj na 30 minut. Możesz w tym celu użyć szmatki. Po tym czasie dokładnie wypłucz zlew wodą i gotowe. Ten sposób na odetkanie zlewu warto stosować raz na tydzień, aby zapobiec zatykaniu się rur.

Trening w czasie sprzątania. Jak ćwiczyć z mopem?
Sonda
Jak często sprzątasz mieszkanie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany