Te znaki zodiaku to NAJWREDNIEJSZE teściowe. Lepiej im nie podpadać

2019-11-12 14:32 katk
teściowa
Autor: East News

Żarty o teściowych niestety czasami znajdują odzwierciedlenie w życiu codziennym. Astrolodzy wskazują na cztery znaki zodiaku, spod których teściowe mają okropne charaktery. Sprawdź, które teściowe według horoskopu potrafią zgotować największe piekło.

Twoje stosunki z teściową nie wyglądają tak, jakbyś sobie życzyła i nie wiesz, czy wynika to z jej usposobienia, czy może sama zrobiłaś coś, co negatywnie wpłynęło na waszą relację? Astrolodzy są zdania, że istnieją cztery znaki zodiaku, które w roli teściowej potrafią wybitnie dokuczyć swojej synowej lub zięciowi. O kogo chodzi?

  • Lew jako teściowa potrafi zgotować piekło. Uwielbia rządzić całą rodziną i to ona ma być w centrum uwagi - uwielbiana i podziwiana. Kiedy tylko staniesz się częścią jej rodziny, to od razu będzie próbowała kierować twoim życiem. Jeśli nie posłuchasz jej rad, podpadniesz jej na całe życie.
  • Panna jako teściowa daje popalić. Jest niesamowicie zazdrosna o swoje dziecko, więc jeśli "odbierzesz" jej potomka, staniesz się jej największym wrogiem. Będzie na każdym kroku z tobą rywalizować i próbować pokazać ci, gdzie jest twoje miejsce.
  • Skorpion jako teściowa jest niesamowicie zazdrosna, zaborcza i obrażalska. Manipuluje, snuje intrygi, jest mściwa. Chce aktywnie uczestniczyć w waszym życiu i nie potrafi akceptować granic, które jej stawiacie.
  • Baran w roli teściowej będzie was zasypywać "dobrymi radami". Na każdym kroku będzie się wtrącać w wasze życie, pouczać, krytykować. Jest osobą, która uwielbia stawiać na swoim, więc nie będzie jej łatwo wytłumaczyć, że przesadza. Kiedy spróbujesz się jej przeciwstawić, nie daruje ci tego.

Twoje dziecko ma katar? To może być alergia! Posłuchaj i dowiedz się, jak odróżnić rodzaj kataru:

Mały alergik: Alergia czy tylko katar. Posłuchaj, jak je odróżnić. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami
Najnowsze