sen, spanie, kobieta, łóżko

i

Autor: East News

To warto wiedzieć

W pościeli o takim kolorze śnią się same koszmary. To najgorsza z możliwych opcji. Organizm walczy o przetrwanie, a zła energia wpływa na jego sny

2023-06-24 4:07

Kolor pościeli a rodzaje snów. Wybierając kolor pościeli rzadko zastanawiamy się, czy będzie ona miała wpływ na nasze sny i jakość wypoczynku Okazuje się, że ma ona ogromne znaczenie i może całkowicie zaburzyć nasz sen. Jest jeden kolor, który zdecydowanie odradza się na odcień pościeli. Zamiast wypoczynku będę Cię męczyć koszmary, a Twój organizm cała noc będzie toczył walkę z nieistniejącym wrogiem Jakiego koloru pościeli unikać?

Jak kolor pościeli wpływa na sen? 

Psychologia kolorów pokazuje wpływ barw na na życie. Zgodnie z nią niektóre kolory nie nadają się do sypialni, a tym bardziej do pościeli. Nasz organizm w otoczeniu tych kolorów nie wypocznie, będzie jedynie pobudzony, co z kolei będzie sprzyjało koszmarom i nocnemu wybudzaniu się. Eksperci zdradzają, że najlepsze kolory do spania to barwy jasne i chłodne. Działają one kojąco i uspokajająco na nasz organizm. Jest jeden kolor, który stanowczo odradzany jest w przypadku pościeli. Nie tylko pobudza organizm ale także sprzyja koszmarom i sennym lękom. Z jakiego koloru pościeli lepiej zrezygnować?

Zobacz także: Test na trudny charakter zdradzi Twoje najgorsze wady. Za to ludzie Cię nie lubią. Tylko osoby o wyjątkowo nieznośnej osobowości widzą na obrazku ten szczegół

To najgorszy kolor pościeli. Lepiej w nim nie sypiać

Za najgorszy kolor pościeli uchodzi czerwony. To intensywna barwa, która pobudza i sprawia, że organizm nie potrafi się uspokoić. W pościeli w czerwonym kolorze o wiele częściej będą nas nawiedzały koszmary, a w snach będziemy toczyć walkę z nieistniejącym wrogiem. Kolor czerwony w wielu kulturach kojarzy się z krwią, a nawet głodem przez co nie jest dobrym pomysłem jako kolor do sypialni. Może on wywoływać agresję i pobudzać do działania, w wyniku czego nasz organizm będzie cały czas postawiony w stanie gotowości, a odpoczynku będziemy mogli zapomnieć. 

Sonda
Lubisz czerwoną pościel?
ZŁO - Joseph James DeAngelo