Numerologia życia erotycznego

i

Autor: Shutterstock Numerologia życia erotycznego

To ma znaczenie

Co miejscowość Twojego pochodzenia mówi o Tobie? Numerologia miasta, z którego pochodzisz. Osoby, z tego miasta mogą odczuwać złe fluidy

2023-03-17 10:13

Co miasto Twojego pochodzenia mówi o Tobie. Miłośnicy numerologii są przekonani, że magicznego znaczenia liczb można doszukiwać się we wszystkim, co nas otacza. Wibracje liczb odnajdziemy w naszej dacie urodzenia, wieku, a nawet w numerze mieszkania. Również nasze rodzinne miasto można wiele powiedzieć o nas samych. Zobacz, jak obliczyć numerologię z miasta, z którego pochodzisz. Sprawdź, jakie ma ono na Ciebie wpływ.

Numerologia miasta, z którego pochodzisz. Co miejsca Twojego zamieszkania mówi o Tobie?

Numerologia to jedna z dziedzin ezoteryki, której źródła sięgają czasów antycznych. Ukrytego znaczenia liczb doszukiwali się Egipcjanie oraz Hindusi. Dzisiaj, numerologia to przede wszystkim zabawa, dzięki której możesz poznać magiczne wibrację liczb i cyfr, które otaczają Cię w życiu codziennym. W numerologii znaczenie ma praktycznie wszystko, do daty urodzenia po numer mieszkania. Możesz również wyliczyć sobie numerologiczną cyfrę miasta, z którego pochodzisz. W ten sposób poznasz ukrytą prawdę dotyczącą samego siebie oraz przepowiednie do losu. Jak wyliczyć numerologią miejscowości? 

Zobacz także: Okrutna przepowiednia dla znaków zodiaku nie pozostawia złudzeń. Lato 2023 dla tego znaku zodiaku oznacza koniec pewnej epoki. Będzie ciężko, ale potem wstanie nowy dzień

Jak wyliczyć numerologiczną liczbę miejscowości?

Zasada jest taka sama, jak w przypadku numerologii imiennej. Pod każdą literę nazwy miejscowości podstaw cyfrę według wzoru:

  • 1 - A, J, S,
  • 2- B, K, T,
  • 3 - C, L, U,
  • 4 - D, M, V,
  • 5 - E, N, W, 
  • 6 - F, O, X,
  • 7 - G, P, Y,
  • 8- H, Q, Z,
  • 9 - I, R.

Numerologia wykorzystuje alfabet łaciński, zatem jeżeli w Twoim imieniu występują znaki z języka polskiego zastąp jest literami bez znaku diakrytycznego. Dodaj do siebie cyfry, Jeżeli wyjdzie Ci dwucyfrowa liczba dodawaj aż otrzymasz pojedynczą cyfrę.

Numerologia miasta: 1

Masz ogromną wyobraźnię i cechuje Cię wielki głód wrażeń. Kochasz przygody i często potrzebujesz zmiany otoczenia. Nie boisz się porażek i cały czas jest spragniony nowego. Zdarza się jednak że ciężko znosisz krytykę oraz trudno Ci dogodzisz. W uczuciach nie jest stabilny i nie potrafisz odnaleźć swojego miejsca na ziemi.

Numerologia miasta: 2

W życiu towarzyszy Ci harmonia i spokój. Cenisz sobie bliskość natury i kontakt ze światem zewnętrznym. Lubisz mieszkać w otoczeniu zieleni, a wielkie miasto Cię rozprasza. Łatwo Cię jednak zranić i bywa, że mocno odczuwasz cierpienie. Czasem zbyt wiele problemów bierzesz na swe barki.

Numerologia miasta: 3

Kochasz zmiany i uwielbiasz być w centrum uwagi. Wydajesz się być bardzo silny i trudno Cię złamać, w głębi serca bywasz jednak kruchy i potrzebujesz nieustannego wsparcia. Uważasz, że inni postrzegają Cię przez Twój wygląd zewnętrzny, dlatego też poświęcasz mu bardzo dużo uwagi. 

Numerologia miasta: 4 

Jesteś wulkanem energii. Trudno Cię okiełznać i boisz się schematycznego życia. W głowie planujesz kolejne przygody. Kochasz adrenalinę i poczucie, że "coś się dzieje". Nie potrafisz jednak odpoczywać i prawie zawsze wybierasz pracę. Potrzebujesz wyciszenia daleko od miasta.

Numerologia miasta: 5

Inni często postrzegają Cię jako osobę chłodną i raczej mało sympatyczną. Bywasz nielubiany i niezrozumiany. Czasem mówi się, że jesteś sztywny i nie potrafisz się dobrze bawić. Jesteś dyskretny i nigdy nie dajesz się ponieść emocjom. Wszystko dogłębnie analizujesz i nie podejmujesz pochopnie decyzji.

Numerologia miasta: 6 

Ludzie nie zawsze traktują Cię serio. Na pierwsza rzut oka budzisz zaufania. Ci, którzy mogą Cię lepiej poznać, wiedzą to to jedynie pozory. Masz pięknie wnętrze i potrafisz kochać całym sercem. Cenisz sobie szczerość i brzydzisz się kłamstwem. 

Numerologia miasta: 7 

Jesteś prawdziwym człowiekiem renesansu. Masz wiele talentów i doskonale zdajesz sobie sprawę, że swoje inteligencji. Potrafisz ją wykorzystać, jednak zdarza Ci się, że manipulujesz innymi. Dla przyjaciół jesteś wzorem do naśladowania i rzadko się Tobie przeciwstawiają. 

Numerologia miasta: 8

Jesteś prawdziwym człowiekiem renesansu. Masz wiele talentów i doskonale zdajesz sobie sprawę, że swoje inteligencji. Potrafisz ją wykorzystać, jednak zdarza Ci się, że manipulujesz innymi. Dla przyjaciół jesteś wzorem do naśladowania i rzadko się Tobie przeciwstawiają. 

Numerologia miasta: 9

Jesteś estetą. Cenisz sobie pięknie i lubisz się nim otaczać. Znajomi mówią, że zawsze prezentujesz się nienagannie i przyciągasz spojrzenia innych. Wygląd zewnętrzny pomaga Ci odnieść sukces w innych dziedzinach i bywa, że wykorzystujesz atut swojej atrakcyjności.  

Sonda
Interesujesz się numerologią?
Tańczące z promocjami 16-03-2023