Horoskop miłosny tygodniowy 7-13 lipca 2022. Horoskop miłosny na dziś i kolejne dni

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/Pexels Horoskop miłosny tygodniowy 7-13 lipca 2022. Horoskop miłosny na dziś i kolejne dni

Horoskop tygodniowy 18.07 - 24.07. Dla tych znaków zodiaku to będzie tydzień małych cudów. Dostaną od losu drugą szansę

2022-07-17 10:23

Horoskop tygodniowy dla wszystkich dwunastu znaków zodiaku. Sprawdź, co zaplanowały dla Twojego znaku zodiaku gwiazdy i czy los będzie dla Ciebie łaskawy. Horoskop na nadchodzących tydzień to zbiór porad i wskazówek dla znaków zodiaku. Zobacz, co czeka Cię w tym tygodniu, kto zmierzy się ze swoimi demonami, a kto wyjedzie na wakacje życia. Horoskop tygodniowy od naszej wróżki.

Horoskop tygodniowy 18.07. – 24.07

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04

Wyjedziesz w podróż do miejsca, które dobrze znasz. Niektóre Barany spędzą urlop tam, gdzie rok lub dwa lata temu. To będzie prawdziwy powrót do przeszłości. .

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Możliwa drobna kłótnia z przyjaciółką, która wywiąże się z nieporozumienia. Tak naprawdę te niesnaski nie zagrożą przyjaźni, ale wprowadzą niespokojną atmosferę między Wami.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

Osoba z Twojego zawodowego środowiska będzie próbowała Ci zaszkodzić. Ktoś kto zazdrości Ci fantastycznych wyników nie będzie potrafił dłużej znosić Twojej pomyślności.

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

Wejdziesz na wyżyny swoich możliwości i osiągniesz pozycję, na którą od dawna pracowałaś. Spodziewaj się lawiny gratulacji i słów uznania.

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

Niestety nie wyjaśni się niekomfortowa sytuacja w jakiej się znajdujesz od ubiegłego tygodnia. To wywoływać będzie coraz większy chaos w Twoich myślach i rozbicie emocjonalne.

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

Nawiążesz nową, inspirującą i wartościową znajomość. Jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale ta przyjacielska relacja przyniesie Ci wiele korzyści.

Zobacz także: Piekielna przepowiednia imienna na jesień 2022. Posiadaczy tych imion czeka coś, czego się nie spodziewają. Lepiej się przygotować

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

Odzyskasz równowagę psychiczną, na którą od dawna pracujesz. Zauważysz, że los się do Ciebie zaczyna uśmiechać i rozpocznie się szczęśliwa passa w tym co robisz.

Horoskop tygodniowy: Skorpion 24.10-22.11

Mocna kłótnia i prawdziwe emocjonalne starcie z silnym, męskim przeciwnikiem. Ktoś odważy się wejść z Tobą w konflikt, czego szybko będzie bardzo żałował.

Horoskop tygodniowy: Strzelec 23.11-21.12

Jeśli czekasz na odszkodowanie, zwrot długu lub zapomogę pieniężną, będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość. Ten tydzień nie przyniesie korzystnych niespodzianek.

Horoskop tygodniowy: Koziorożec 22.12-20.01

Ten tydzień zainwestujesz w poprawę zdrowia i regenerację sił. Niektóre Koziorożce zdecydują się na zabiegi odnowy biologicznej, a inne na rozwój duchowy.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

Nieciekawie dzieje się w Twoim związku. Zamykasz oczy na sprawy, które wymagają natychmiastowej interwencji. Możesz wiele stracić taką postawą.

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

Podejmiesz ważną dla swojej dalszej kariery zawodowej decyzję. Dokonasz trafnego wyboru, który zapewni Ci w późniejszych miesiącach wymierne korzyści.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

Koń uciekinier
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany