Horoskop tygodniowy 22.11 - 28.11. Te znaki zodiaku czekają problemy

2021-11-22 6:25
25.10.2021. Horoskop dzienny: poniedziałek
Autor: Pixabay.com 25.10.2021. Horoskop dzienny: poniedziałek

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na nadchodzący tydzień. Listopad to bez wątpienia jeden z najbardziej magicznych miesięcy, w dawnych wierzeniach uznawano go za czas, w których świat żywych i zmarłych były blisko siebie. Dzisiaj listopad kojarzy się przede wszystkim z szybka zapadającym zmrokiem i kapryśną, deszczową pogodą. Sprawdź, co na najbliższe siedem dni przygotował dla Ciebie los. Niektóre ze znaków zodiaku czekają trudne wyzwania, a inne muszą przygotować się na kłótnie i problemy w związku. Zobacz nasz horoskop tygodniowy i przekonaj się co Cię czeka w tym tygodniu.

Horoskop tygodniowy 22.11. – 28.11 dla wszystkich znaków zodiaku

Baran 21.03-20.04

W sytuacjach stresowych możesz nie wiedzieć jak się zachować. Od niektórych problemów będziesz uciekać, bo zabraknie ci odwagi, aby zmierzyć się z trudnościami.

Byk 21.04-21.05

Do tej pory wykazywałeś się precyzyjnością i skrupulatnością. W tym tygodniu w pewnej sprawie zachowasz się nietypowo. Okoliczności zmuszą cię do zmiany podejścia w praktyce.

Bliźnięta 22.05-21.06

Możesz nie dostrzegać możliwości wokół siebie, które przemykają bezpowrotnie. Uświadomisz sobie, że to strach cię blokuje i podejmiesz pracę nad sobą.

Rak 22.06-22.07

Zrobisz krok do przodu, aby poszerzyć grono znajomych. Choć jesteś bardzo lubiany i masz wielu kolegów, to nie ma wśród nich prawdziwych przyjaciół. Ruszysz na poszukiwania przyjaźni.

Lew 23.07-22.08

Od dawna nie możesz porozumieć się z partnerem. Będziesz miał wrażenie, że teraz oddalacie się od siebie jeszcze dalej. Być może nie dostrzegasz sposobów, aby rozwiązać nieporozumienia.

Panna 23.08-22.09

Szykują się w tym tygodniu dwie świetne imprezy. Musisz na nich być, bo potrzebujesz rozrywki. Poza tym, to dobra okazja, aby spotkać się z bliskimi i znajomymi.

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku uchodzą za najmądrzejsze. Sprawdź, czy są wśród nich Twoi bliscy!

Waga 23.09-23.10

Uśmiechnie się do ciebie los w dziedzinie, która jest teraz dla ciebie najważniejsza. Zauważysz pomyślność w wielu sprawach, które teraz będziesz załatwiał.

Skorpion 24.10-22.11

Coś co od dłuższego czasu cię krępowało zostanie przez ciebie pokonane. Odważysz się ostatecznie i zdecydowanie odciąć się od wszelkich blokad i trosk. Od razu poczujesz ulgę.

Strzelec 23.11-21.12

W tym tygodniu niektóre Strzelce będą sprawować opiekę nad kimś z najbliższej rodziny. Innym uda się pomyślnie załagodzić spór z przyjacielem. Wiele się wyjaśni i wszystko wróci do równowagi.

Koziorożec 22.12-20.01

Nawiążesz nowe współprace i pozyskasz wartościowe kontakty. Ktoś może zaprosić cię do wspólnego projektu, który będzie dla ciebie szansą na rozwój i nabycie nowych umiejętności.

Wodnik 21.01-20.02

Pochopnie i bez przemyślenia możesz podjąć decyzję o odejściu od czegoś lub kogoś. Możliwe, że stanie się to w złości i gniewie. Później możesz tego żałować.

Ryby 21.02-20.03

W tym tygodniu możesz ponosić nieplanowane wydatki i wysokie koszty. Niektóre Ryby zbyt lekkomyślnie wydawać będą pieniądze na rzeczy im niepotrzebne, a za późno sobie to uświadomią.

Wróżka Cesaria
Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK

Sonda
Czy wierzysz w horoskopy?
Wyburzą blok w centrum Warszawy! Postawią tam biurowiec