Horoskop miłosny tygodniowy: 10-16 listopada. Kto dostanie prezent od losu? Horoskop miłosny na dziś, jutro i kolejne dni

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/StockSnap Horoskop miłosny tygodniowy: 10-16 listopada. Kto dostanie prezent od losu? Horoskop miłosny na dziś, jutro i kolejne dni

Astrologia i horoskopy

Horoskop tygodniowy 28.11 - 04.12. Ciemne chmury zbiorą się nad tym znakiem zodiaku. Wielkie kłótnia na horyzoncie

2022-11-28 8:49

Horoskop tygodniowy dla wszystkich dwunastu znaków zodiaku. Zobacz, co czeka Twój znak zodiaku w nadchodzących dniach. Czy gwiazdy będą Ci sprzyjać, a może wręcz odwrotnie, w Twoim życiu pojawią się nieoczekiwane przeszkody i trudności do pokonania. Sprawdź nasz horoskop tygodniowy przygotowany przez wróżkę Cesarię i zobacz, jakie plany dla Twojego znaki zodiaku ma los.

Horoskop tygodniowy 28.11. – 04.12

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04

Nastąpią zmiany w Twoim życiu uczuciowym. Niektóre Barany zdecydują się zamknąć niesatysfakcjonujący związek, a inne – dadzą szansę nowemu kandydatowi.

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Przed Tobą tydzień nowych wyzwań i wielu trudności. Nic nie przyjdzie łatwo, więc to na czym Ci zależy będziesz musiała wywalczyć. Pomoże Ci w tym spryt i inteligencja.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

Fantastyczny tydzień dla samotnych Bliźniąt, które będą miały możliwość zapoczątkować znajomość pozytywnie rokującą na przyszłość. Będzie okazja do poznania partnera marzeń.

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

Dyplomatyczne i ugodowe z natury Raki zostaną wystawione na próbę. Znajdą się w sytuacji, w której będą musiały bronić swoich granic. Pojawią się nerwy, a nawet otwarta walka o swoje racje.

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

Energia tego tygodnia sprzyjać Ci będzie inwestowaniu i pomnażaniu majątku. Szybko się nie wzbogacisz, ale przynajmniej zabezpieczysz swoje oszczędności na kolejne miesiące.

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

Kobieta o ciemnych włosach sprawi Ci przykrość. Nie podarujesz jej tego, co od niej usłyszysz i w gniewie wykrzyczysz cały swój żal. Może się to skończyć poważnym załamaniem Waszych stosunków.

Zobacz także: Ten znak zodiaku to największy brudas w horoskopie! Przed mydłem ucieka, gdzie pieprz rośnie i hoduje kurz na półkach. Bałaganiarz w horoskopie

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

Podejmiesz niewielkie działania finansowe. Prawdopodobnie będą to inicjatywy inwestycyjne, którymi będziesz chciała zabezpieczyć swoje oszczędności.

Horoskop tygodniowy: Skorpion 24.10-22.11

Bez przemyślenia i intuicyjnie zamkniesz pewne drzwi. Przyszłość pokaże Ci czy był to dobry ruch. Dopiero w kolejnych tygodniach będziesz analizowała, czy to była dobra decyzja.

Horoskop tygodniowy: Strzelec 23.11-21.12

Przed Tobą bardzo pracowity i mocno obciążający tydzień. Podejdź do zaplanowanych zadań obowiązkowo i sumiennie, bo inaczej w weekend będziesz musiała nadrabiać zaległości.

Horoskop tygodniowy: Koziorożec 22.12-20.01

Podejmiesz nową inicjatywę. Zrobisz zdecydowany krok do przodu, który wyzwali Cię od trudnych emocji. Poznasz też kogoś, kto pomoże odkryć twój potencjał, dzięki czemu uwierzysz we własne możliwości.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

Niepotrzebnie upierać się będziesz przy swoich racjach. Przez to między Tobą, a kimś dla Ciebie znaczącym zajdą drobne nieporozumienia. Brak wspólnej koncepcji wywoła chaos w tej sytuacji.

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

Z reguły jesteś uczciwa i prawdomówna, ale w tym tygodniu dopuścisz się drobnego kłamstwa. Nie będzie to mile przyjęte przez osobę, z którą nie będziesz uczciwa.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Uratowane lwy z Odessy
Nasi Partnerzy polecają