Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku

i

Autor: Shutterstock

Astrologia na jesień 2022

Przepowiednia dla znaków zodiaku. W październiku ten znak zodiaku zostanie wykorzystany i zbiorą się nam nim burzowe chmury

2022-09-22 14:55

Horoskop na październik 2022. Sprawdź, czy w nadchodzącym miesiącu gwiazdy będą Ci przychylne. Dziesiąty miesiąc w roku może okazać się wyjątkowo trudnym okresem dla jednego znaku zodiaku. W tym czasie los będzie testował jego emocjonalną wytrzymałość. Ten znak zodiaki musi w październiku 2022 pozostawać czujnym, wszechświat będzie mu rzucał kłody pod nogi. Zbiorą się nam nim burzowe chmury oraz może zostać oszukany i wykorzystany przez bliską mu osobę. Zobacz, który znak zodiaku nie może liczyć na dobry horoskop w październiku 2022.

Wróżba dla znaków zodiaku na październik 2022. Horoskop wskazuje, że ten znak zodiaku musi uważać

Horoskop na październik 2022. Co zaplanowały gwiazdy dla znaków zodiaku na dziesiąty miesiąc w roku? Szczególnie jeden ze znaków zodiaku musi mieć się na baczności. Los sprawi, że może spotkać go wiele nieszczęść ze strony bliskich mu osób. O jakim znaku zodiaku mowa? Horoskop na październik 2022 nie będzie sprzyjał Wadze. Osoby urodzone w tym znaku zodiaku mogą zostać oszukane i wykorzystane. Krzywda może okazać się tak przytłaczające, że zakończy się rozpadem znajomości. Zodiakalne Wagi poczują wtedy spadek energii i brak motywacji do dalszego działania. Będą czuły, że nad ich życiem zbierają się burzowe chmury, jednak nie ma tego złotego, co by na dobre nie wyszło. Osoby urodzone w znaku Wagi powinny skupić się przede wszystkim na sobie. Zadbaj o swój komfort psychiczny, pokochaj siebie na nowo. Spróbuj nowych aktywności, wyjdź do ludzi i daj sobie czas na przemyślenie i poukładanie życiowych spraw. Nie obwiniaj się i myśl pozytywnie, los wkrótce się odmieni. 

Zobacz także: Dopasuj perfumy do swojej osobowości. Zapachy magią napisane. Charakter, a perfumy

Sonda
Zwracasz uwagę na horoskop i fazy Księżyca?
Fatalny romans legendy TVP. Historia z Koprem