Data ślubu a numerologia

i

Autor: Shutterstock Data ślubu a numerologia

Horoskop numerologiczny małżeństwa

Tajemnicze znaczenie daty ślubu. Wróżba dla małżeństwa, zdradza jaką parą jesteście i co was czeka w przyszłości

2022-09-15 15:12

Data ślubu może powiedzieć o relacji z partnerem i przyszłości związku bardzo dużo. Wystarczy wyliczyć numerologiczną cyfrę z daty ślubu, a odkryjesz wróżbę dla waszego małżeństwa. Czy czekają was same radosne chwile i stworzycie zgraną parę, rodzinę? Sprawdź, co numerologia mówi o waszej dacie ślubu. Ten horoskop dla związku może być sporym zaskoczeniem.

Data ślubu zdradza, jakim małżeństwem jesteście

Data ślubu kryje za sobą wiele tajemnic. Okazuje się, że można z niej wyczytać wiele informacji na temat małżeństwa, relacji łączącej dwoje ludzi, a także przewidzieć przyszłość, jaka ich czeka. Jeśli nosisz już obrączkę, możesz dowiedzieć się, jak żyć szczęśliwie z mężem. Dopiero planujesz ślub? Znając numerologiczne znaczenie daty, masz szansę wybrać tę najlepszą, która przyniesie waszej rodzinie szczęście na całe życie. Zgodnie z horoskopem każda liczba w numerologii ma ukrytą moc i niesie za sobą cenne informacje na temat człowieka. Tak jest także w przypadku daty ślubu. Dzień, w którym powiedzieliście sobie "Tak", w dużej mierze zdeterminował łączącą was relację. Jeśli chcesz poznać przyszłość waszego małżeństwa i dowiedzieć się, jak zgodnie z horoskopem numerologicznym wygląda wasz związek, to z daty waszego ślubu wylicz jej cyfrę. Na przykład, jeśli pobraliście się 31 sierpnia 2019, to 3+1+8+2+1+9=24, czyli 2+4=6. Numerologiczną cyfrą daty ślubu jest 6.

Numerologia a data ślubu - jaką parą jesteście?

Numerologia 1

Wróży stabilne i stateczne małżeństwo, które będzie wzbudzać podziw i zazdrość wśród znajomych. Małżonkowie kochają się i wspierają, a ich związek jest z pewnością niebanalny.

Numerologia 2

2 zapewnia zgodę, wzajemne przyciąganie, rozwój, równowagę. Macie wspólne zainteresowania, poglądy i ten sam cel w życiu. Możecie stworzyć parę, której dobrze się wiedzie i wszystko się udaje. Każda kłótnia będzie was do siebie zbliżać.

Numerologia 3

Wasza relacja może być wystawiana na próby. Zazdrość, problemy z dochowaniem wierności. Choć będziecie ze sobą raczej szczęśliwi, to widmo zdrady małżeńskiej będzie nad wami ciążyć.

Numerologia 4

Wasze małżeństwo to sinusoida emocji i uczuć - raz będzie wspaniale, innym razem będziecie się kłócić. Będziecie sobie skakać do oczu przy najmniejszej nieistotnej sprawie. Połączy was silna namiętność na całe małżeństwo.

Numerologia 5

Stworzycie związek idealny dwóch niezależnych, a zarazem nierozłącznych osób. Dacie sobie dużo wolności, ale dom będziecie tworzyć razem i oboje będziecie czuć się w tej relacji znakomicie.

Numerologia 6

Jesteście dla siebie spełnieniem marzeń i połączyło was przeznaczenie. Szóstka daje waszemu małżeństwu nie tylko silne uczucia, rozwagę i harmonię, ale także solidną przyszłość.

Numerologia 7

Choć żadne z was nie jest zwolennikiem małżeństwa, to zdecydowaliście się na nie ze względów czysto praktycznych. Bardzo się kochacie, lecz pewnie stanęliście przed ołtarzem, żeby uzyskać stosowny papierek. W związku panują harmonia, radość, stabilność. Razem pokonujecie wszystkie konflikty, a los was sprzyja.

Numerologia 8

Wspólny plan na życie to podstawa, na której opieracie miłość i rodzinne więzy. Wasza relacja to realizacja waszego planu, ale też dużo radości i spontaniczności. Jeśli raz postanowiliście, że będziecie razem, to nic tego nie zmieni.

Numerologia 9

Wszystko będziecie robić razem, jedno będzie wspierać drugie. Wspólnie będziecie przechodzić przez szczęścia i nieszczęścia. Możecie na siebie liczyć, nawet gdy wasza miłość nie będzie już tak romantyczna, jak na początku.

Horoskop na nowy rok. Sprawdź co cię czeka?
Sonda
Wierzysz w moc numerologii?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany