Co kolor mówi o Tobie

i

Autor: Shutterstock Szczęśliwe kolory w numerologii

Talizmany szczęścia w numerologii

Numerologia a szczęśliwe kolory. Ten kolor przyniesie Ci spełnienie i sukces. Uwolni Twoją ukrytą moc

2022-09-07 4:18

Numerologia wskazuje szczęśliwy kolor dla każdej z cyfr. Wystarczy, że obliczysz, która numerologiczna cyfra Ci patronuje, a dowiesz się, jaki kolor będzie strzec Twojego szczęścia w życiu. Jeśli będziesz otaczać się rzeczami w wyznaczonych dla siebie barwach, to uwolni się Twoja ukryta moc sprawcza i bez problemu osiągniesz sukces i spokój. Poznaj kolory swojej aury z numerologią.

Numerologia a kolory

Kolory mają ogromny wpływ na nasze życie. Każdy z nich posiada własną magię i energię. Jedne wprowadzają nas w stan spokoju i ukojenia, inne pobudzają do działania, dodają energii. Mało tego - zgodnie z numerologią, każda cyfra ma przypisane szczęśliwe kolory. Co to oznacza? Otaczając się tymi barwami, poczujesz przypływ energii, uwolni się Twoją ukryta moc, a los zacznie ci sprzyjać na każdej płaszczyźnie. Zgodnie z założeniami numerologii na charakter człowieka wpływa liczba, która patronuje jego dacie urodzenia. Idąc dalej - każdej z tych cyfr numerologicznych przypisany jest szczęśliwy kolor. Chcesz dostać nową pracę lub zdobyć serce mężczyzny? Na spotkanie włóż sukienkę lub bluzkę w barwie, którą przypisuje ci numerologia, a odniesiesz sukces.

Jak wyliczyć swoją cyfrę w numerologii?

Jeśli nie znasz swojej cyfry, która patronuje ci według numerologii, to możesz zrobić to w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że zsumujesz wszystkie cyfry znajdujące się w twojej dacie urodzenia. Dodawaj je do siebie do momentu, aż uzyskasz wynik jednocyfrowy. Na przykład, jeżeli urodziłaś się 13 grudnia 1965 roku to: 1+3+1+2+1+9+6+5=28 i 2+8=10, a 1+0=1. Twoją cyfrą numerologiczną jest 1.

Numerologia i kolory przynoszące szczęście

Każda cyfra w numerologii ma swój szczęśliwy kolor. Jeśli zadbasz, aby otaczało cię jak najwięcej rzeczy w tych barwach, to z pewnością przyciągniesz do siebie szczęście i spokój.

Numerologiczna 1

Kolor żółty, złoty, brązowy.

Numerologiczna 2

Kolor kremowy, oliwkowy, perłowy.

Numerologiczna 3

Kolor czerwony.

Numerologiczna 4

Kolor zielony.

Numerologiczna 5

Kolor purpurowy, fioletowy.

Numerologiczna 6

Kolor różowy.

Numerologiczna 7

Kolor czarny i indygo.

Numerologiczna 8

Kolor niebieski.

Numerologiczna 9

Kolor turkusowy, morski.

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?
Sonda
Wierzysz w moc numerologii?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany