Te znaki zodiaku to NAJMNIEJ atrakcyjne kobiety. Ich zachowanie WKURZA mężczyzn

2020-03-03 13:32 katk
para, kłótnia
Autor: East News

Przedstawicielki tych trzech znaków zodiaku niestety nie mogą pochwalić się powodzeniem u mężczyzn. Zdaniem panów te kobiety posiadają cechy osobowości, które są dla nich mało atrakcyjne, a czasem wręcz odpychające. O które znaki zodiaku chodzi?

Mężczyźni uważają, że niektóre kobiety potrafią rozczarować. Pewne cechy osobowości, zachowania działają na facetów odpychająco. Sprawdziliśmy, które znaki zodiaku, według astrologii, posiadają właśnie te cechy. W ten sposób wyłoniliśmy trzy znaki zodiaku, które zdaniem mężczyzn są najmniej atrakcyjnymi kobietami. Teraz wiadomo, dlaczego niektóre panie nie mogą odgonić od siebie adoratorów, a inne wciąż są same.

  • Koziorożec ma bardzo trudny charakter. W relacjach damsko-męskich nie okazują głębszych uczyć i emocji. To straszne pesymistki, które nieustannie narzekają. Mężczyźni uwielbiają kobiety czułe, wspierające, a niestety pani Koziorożec raczej do takich nie należy.
  • Panna jest kobietą spiętą. Stawia partnerom wygórowane oczekiwania i nieustannie ich krytykuje. Mężczyźni często zmęczeni jej humorami, odpuszczają tę znajomość.
  • Skorpion to najbardziej złośliwy znak zodiaku. I taka właśnie jest kobieta, której patronuje. W swej mściwości są przebiegłe i wyrafinowane, często krzywdzą innych. Są impulsywne, interesowne i podejrzliwe. Na każdym kroku kontrolują faceta, podejrzewając go o zdradę. A w rzeczywistości sam e nie stronią od kłamstwa. Mężczyźni nie znoszą, kiedy kobieta nieustannie ich kontroluje i jest wobec nich nieszczera.
Najnowsze