To najbardziej zazdrosne znaki zodiaku. Sprawdź, czy są w twoim otoczeniu

2021-12-10 15:46
Chłopak dziewczyna kłótnia
Autor: SHUTTERSTOCK Chłopak dziewczyna kłótnia

Mówi się, że zazdrość bywa pożądanym uczuciem. Lubimy kiedy nasz partner jest delikatnie o nas zazdrosny, jednak chorobliwa zazdrość to negatywna cecha, która potrafi zniszczyć wszelkie relacje. Miłośnicy astrologii wierzą, że nasze znaki zodiaku determinują nasz charakter i podejście do życia. Ich zdaniem niektóre ze znaków zodiaku są bardziej zazdrosne od innych, a życie z nimi może zamienić się w koszmar. Sprawdź, kto uchodzi za największych zazdrośników.

To najbardziej zazdrosne znaki zodiaku

Zdrowa zazdrość może być odbierana pozytywne, to znak, że zależy nam na drugiej osoby i obawiamy się jej straty. Jednak chorobliwa zazdrość to poważny problem dla relacji. Patologiczni zazdrośnicy szpiegują swoich partnerów i wiecznie oskarżają ich o zdradę i robienie czegoś za ich plecami. Miłośnicy astrologii uważają, że niektóre znaki zodiaku mają większe skłonności do zazdrości niż inni. Sprawdź, które znaki zodiaku uchodzą za te najbardziej zazdrosne. 

Skorpion - osoby urodzone w tym znaku bardzo często stają się zazdrośnikami. Swojego partnera lub partnerką chcą zamykać w klatce i pragną by poświęcać im całą uwagę. Często czują się pomijane i wszczynają awantury. W związki angażują się na 100 procent i panicznie boją się, że zostaną z niczym.

Baran - osoby urodzone w znaku Barana oczekują od swoich bliskich bezwzględnej lojalności i oddania na każdym kroku. Mają ogromne oczekiwania wobec życia i związku, chcą być wiecznie adorowani i zapewniani o miłości. Bez tego tracą poczucie bezpieczeństwa i narasta w nich frustracja i agresja. 

Ryby - wbrew pozorom osoby urodzone w znaku Ryb są pełne empatii i potrafią dostrzegać niewidoczne dla innych rzeczy. Ta delikatność sprawia, że szybko się angażują w każdą relację i łatwo ich zranić. Panicznie boją się utraty i krzywdy ze strony innych. Często mają problemy z zaufaniem i nie wierzą w szczerość intencji partnera lub partnerki. 

Super Raport 06.12 (Goście: Leszek Miller - eurodeputowany, były premier oraz Paulina Hennig-Kloska - Polska 2050) Sedno Sprawy: Michał Kołodziejczak