TikTok

i

Autor: Flickr

Ciekawa osoba

Zakonnica podbija TikToka. Siostra zakonna z milionem wyświetleń na TikToku!

2023-01-22 13:36

Siostry Nazaretanki kilka dni temu rozpoczęły nową serię krótki materiałów na TikToku pt. "Mam na imię”. Zakonnice tłumaczą, co znaczą Ich wymiona i skąd taki wybór. Filmiki szybko okazały się hitem, a jeden z nich przekroczył już milion wyświetleń.

Zakonnice należące do warszawskiego Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Od jakiegoś czasu prowadzą konto na TikToku, na którym dzielą się z internautami cytatami z ewangelii oraz przygotowaniami do świąt kościelnych.

Felicyta znaczy szczęśliwa

W drugim odcinku serii "Mam na imię" wystąpiła siostra Felicyta. Na pytanie, dlaczego wybrała takie imię, odpowiedziała:

"Felicyta znaczy szczęśliwa, a ilekroć rozmawiam z rodzicami, to pytają mnie, czy, jestem szczęśliwa. Jestem w Nazarecie, na swoim miejscu, dlatego wybrałam to imię.”

Zobacz także: Nieznana funkcja Thermomixa ułatwi gotowanie. Jest jeden haczyk, który zdenerwuje posiadaczki tego sprzętu

Komentarze internautów

Video z Siostrą Felicytą polubiło ponad 38 tysięcy internautów, którzy zostawili także kilkaset komentarzy:

"Nie chodzę do kościoła, ale wydaje się mega miła"

"Aż miło się ogląda taką pogodną osobę"

"Pięknie! Radość i szczęście biją od siostry. Pozdrawiam"

Oprócz siostry Felicyty na ten moment o swoim imieniu opowiedziały również Siostra Sara, Siostra Miriam i Siostra Sergia. Czekamy na kolejne materiały!

Siostra Felicyta

i

Autor: Materiały prasowe Siostra Felicyta
Szokujący incydent w Piasecznie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany