Koronawirus. Trzy kolejne przypadki w Zachodniopomorskiem

2020-03-25 9:12 gk
Koronawirus, wirus, zdjęcie ilustracyjne, epidemia
Autor: Marcin Gadomski/Super Express Koronawirus, wirus, zdjęcie ilustracyjne, epidemia

Do 30 wzrosła liczba zarażonych koronawirusem w województwie zachodniopomorskim. Informację o kolejnych potwierdzonych przypadkach podało w środę rano Ministerstwo Zdrowia.

W środę rano w Zachodniopomorskiem potwierdzono kolejne trzy przypadki zarażenia COVID-19. Są to młode mieszkanki Koszalina, które wcześniej przebywały w Hiszpanii. Pacjentki przebywają w kwarantannie domowej.

Wcześniej w naszym regionie przybył jeszcze jeden pacjent,który został hospitalizowany w szpitalu w Poznaniu. Mimo zameldowania na terenie powiatu pilskiego, przebywał na terenie powiatu świdnińskiego w Zachodniopomorskiem. W związku z tym został on ujęty w statystykach zakażeń województwa zachodniopomorskiego i wycofany ze statystyki woj. wielkopolskiego.

Czytaj też: TU KUPISZ "Super Express" w trakcie kwarantanny!

Wzrosła także liczba śmiertelnych ofiar koronawirusa. W szpitalu we Wrocławiu zmarły dwie osoby - 41-letni oraz 71-letni mężczyzna, którzy mieli choroby towarzyszące. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce: 927/12 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Czytaj też: Lekarz przez telefon wystawi ci zwolnienie i receptę. Jak to działa?

Koronaporadnik cz.4 Czy papier toaletowy można mrozić?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.