Wyśmienite śniadania i burgery 15 procent taniej! Wyjątkowa oferta w Porky Szczecin!

2019-10-09 9:00 Artykuł Sponsorowany
Porky Szczecin
Autor: Materiały prasowe

Porky to jedyna w swoim rodzaju restauracja serwująca dania z wieprzowiny oraz pyszne śniadania, również w wersji vege. Idealnie wkomponowany w szczecińskie Stare Miasto lokal przyciąga smakiem i wystrojem wnętrza. W tym miejscu naprawdę można się zakochać!

Restauracja Porky to nowoczesny lokal, mieszczący się na szczecińskim Podzamczu. - Naszą specjalnością jest przed wszystkim szarpana wieprzowina, długo pieczona, marynowana 12 godzin w autorskiej kombinacji przypraw. Starannie dobrane składniki i własne sosy tworzą idealne połączenie dla najlepszych w Szczecinie burgerów - tłumaczą właściciele Porky Szczecin.

Porky Szczecin
Autor: Materiały prasowe

- Jesteśmy najwcześniej otwartym lokalem na Podzamczu. Codziennie od godziny 8:00 zapraszamy na pyszne śniadania. Serwujemy m.in. wytrawne gofry, a wśród nich kompozycje z jajkiem sadzonym, frankfurterkami czy szarpaną wieprzowiną, zaś w wersji vege z kozim serem i burakiem. Designerskie wnętrze i zaskakująca kuchnia to chyba odpowiednie argumenty, by nas odwiedzić - zachęcają pracownicy Porky Szczecin. Warto dodać, że w zestawie kawa i herbata uzupełniają każde świeże i smaczne śniadanie.

Porky Szczecin - rabat 15 procent na dowóz i w lokalu!

Przez cały październik trwa wyjątkowa promocja na wszystkie zamówienia w Porky Szczecin! Na hasło #PORKFOOD otrzymamy rabat przy zamówieniach realizowanych w dostawie oraz w restauracji. Z takiej oferty naprawdę warto skorzystać.

Porky Szczecin
Autor: Materiały prasowe

Za dowóz posiłku, realizowany elektrycznymi samochodami marki Renault Twizy, nie zapłacimy nawet złotówki! Obszar dostaw bez dodatkowych opłat obejmuje wszystkie dzielnice w promieniu 8 kilometrów od lokalu.

Odwiedź stronę internetową, by poznać pełne menu. Przyjdź do restauracji bądź zamów posiłek online lub telefonicznie. Smacznego!

Porky - Wielka Odrzańska 20 (Szczecin)
Telefon: 731 000 230

Porky Szczecin
Autor: Materiały prasowe

Artykuł Sponsorowany