fotografia trójmiasto

Piękne ujęcie i wyjątkowe miejsce... Kto nigdy tam nie był, musi koniecznie nadrobić zaległości. Zdjęcie podesłał nam Daniel Kruk, którego pasją jest fotografia.

dodano 18-6-2019

Miło spędzić czas nad wodą, choć nie zawsze jest ona spokojna. Jeszcze lepiej wziąć ze sobą aparat i uwiecznić wyjątkową chwilę. Bałtyk to bowiem jeden z największych atutów Trójmiasta.

dodano 13-6-2019

Morze jest jednym z największych atutów naszego regionu. Spacer nad pięknym Bałtykiem to również świetna okazja, by zrobić kilka zdjęć. Podobnego zdania był Daniel Pietrzykowski, którego dzieła częst…

dodano 12-6-2019

Miło spędzić wolny czas w tak pięknym miejscu. Jeszcze lepiej wziąć ze sobą aparat i uwiecznić wyjątkową chwilę. Podoba Wam się dzisiejsze zdjęcie dnia?

dodano 6-6-2019

Bałtyk wiosną prezentuje się olśniewająco. To jeden z największych atutów Trójmiasta. Miło spędzić wolny czas w tak pięknym miejscu. Jeszcze lepiej wziąć ze sobą aparat i uwiecznić wyjątkową chwilę. …

dodano 5-6-2019

Morze jest jednym z największych atutów Trójmiasta. Spacer nad pięknym Bałtykiem to również świetna okazja, by zrobić kilka zdjęć. W takim miejscu muszą wyjść fantastycznie!

dodano 30-5-2019

Miło spędzić wolny czas w tak pięknym miejscu. Jeszcze lepiej, gdy weźmiemy ze sobą aparat i zrobimy kilka wyjątkowych zdjęć. Jak Wam się podoba powyższa fotografia?

dodano 21-5-2019

Bałtyk to jeden z największych atutów Trójmiasta. Miło spędzić wolny czas w tak pięknym miejscu. Jeszcze lepiej wziąć ze sobą aparat i uwiecznić wyjątkową chwilę. Podoba Wam się dzisiejsze zdjęcie dn…

dodano 14-5-2019

Początek maja to czas na rozdanie kolejnych nagród dla najaktywniejszych fotografów, blogerów oraz internautów, których twórczość publikowaliśmy w naszym portalu w ostatnich tygodniach!

dodano 6-5-2019

Gdańsk prezentuje się wspaniale o każdej porze dnia i nocy. Niektóre zdjęcia pozwalają spojrzeć na miasto z wyjątkowej perspektywy. Jesteście w stanie rozpoznać, kiedy i skąd wykonano tę fotografię?

dodano 6-5-2019

Uwielbiamy takie widoki! Zachód słońca sprzyja pięknym fotografiom, a jeden z dowodów na potwierdzenie tej tezy dostaliśmy od naszego czytelnika. Oto "Zdjęcie Dnia" z 2 maja!

dodano 2-5-2019

Stolica Pomorza prezentuje się wspaniale o każdej porze dnia i nocy. Dzisiejsze zdjęcie dnia zachwyciło nas od pierwszej chwili. Wam też się podoba?

dodano 23-4-2019