Grupa VAG

Choć pierwotne analizy wskazywały na coś zupełnie innego, okazuje się, że Volkswagen może pożegnać się z jedną ze swoich marek. Wszystko oczywiście z racji gigantycznych kar finansowych nałożonych w …

dodano 30-4-2017

Grupa Volkswagena powoli wychodzi na prostą po aferze Dieselgate, jednak zarząd nie może spać spokojnie, bowiem francuska konkurencja depcze Niemcom po piętach. Sytuację może uratować niespodziewany …

dodano 17-3-2017

Agencja Reutera informuje, że najlepiej sprzedający się model Audi – A3 – w odmianie wysokoprężnej dalej nie spełnia wymaganych norm czystości spalin. Różnice w wynikach okazują się "trudne do wytłum…

dodano 16-12-2016

Niemiecki producent samochodów poinformował, że w najbliższym czasie zamierza zwolnić 23 tysiące pracowników. To skutek kar finansowych wynikających z afery „Dieselgate”.

dodano 21-11-2016

Jeden z najchętniej wybieranych modeli na polskim rynku przeszedł dyskusyjny dla wielu facelifting. Skoda Octavia otrzymała między innymi reflektory inspirowane modelem Kodiaq. Auto w takiej zmienion…

dodano 6-11-2016

Takiej wiadomości nikt się nie spodziewał. Volkswagen, który w ostatnich latach dominował na rajdowych odcinkach, zakończy rywalizację po tym sezonie.

dodano 2-11-2016

Volkswagen już w listopadzie zaprezentuje odświeżonego VW Golfa. Ten światowy bestseller, którego historia obfituje w wiele rekordowych wydarzeń, liczy już 42 lata.

dodano 20-10-2016

Bentley Bentayga jest obecnie jednym z najdroższych SUV-ów na świecie. Tuner Mansory podnosi stawkę pod względem ceny oferując wyraziste dodatki.

dodano 12-10-2016

Plotki i pogłoski w końcu się potwierdziły – Volkswagen przygotowuje niezwykle szybkiego Tiguana R. Pierwszy egzemplarz właśnie przechodzi testy na Zielonym Piekle!

dodano 11-10-2016

Polski importer podzielił się wynikami sprzedaży z dziewięciu miesięcy tego roku. Konkurencja może tylko pozazdrościć takich wyników i dwucyfrowych wzrostów.

dodano 6-10-2016

Problemy niemieckiego producenta wydają się nie mieć końca. Tym razem chodzi o samochody zasilane gazem ziemnym, które mogą eksplodować w czasie tankowania. Odnotowano już pierwszy taki przypadek.

dodano 20-9-2016

Minął rok po wybuchu afery „Dieselgate”, a klienci zdają się całkowicie ignorować przekroczone normy emisji tlenków azotu. Grupa VAG zanotowała kolejny wzrost sprzedaży w Europie.

dodano 19-9-2016