MKS Perła Lublin

W nowy rok wchodzą z przytupem i nadzieją na kolejne zwycięstwa. Piłkarki MKS Perła Lublin podejmą przed własną publicznością ekipę KPR Gminy Kobierzyce. Najlepsza snajperka PGNiG Superligi kontra ...

dodano 14-1-2020

Piłkarki MKS Perła Lublin kolejny raz włączyły się do Szlachetnej Paczki. To właśnie dzisiaj robiły duże zakupy, aby święta jednej z potrzebujących rodzin były wyjątkowe.

dodano 6-12-2019

Piłka ręczna. Sześć zawodniczek MKS Perła Lublin dostało powołania do reprezentacji Polski. Między 22 a 24 listopada w Lublinie odbędzie się zgrupowanie kadry oraz międzynarodowy turniej.

dodano 12-11-2019

Przed Perełkami z lubelskiego MKS-u kolejne starcie w Lidze Mistrzyń. Tym razem, ich rywalkami będą zawodniczki z CSM Bukareszt. Jak lublinianki nastawiają się na spotkanie ze zwyciężczyniami Ligi ...

dodano 29-10-2019

Wielkimi krokami zbliżają się mecze MKS Perły Lublin w najbardziej prestiżowych rozgrywkach klubowych w Europie, czyli w Champions League. Jak nastroje wśród naszych szczypiornistek?

dodano 1-10-2019

Piłkarki ręczne MKS Perła Lublin po zakończonym sezonie odpoczywają. Mają chwilę na reset, spotkania z rodzinami i przyjaciółmi. Ale już za chwilę rozpoczną ciężkie treningi.

dodano 11-7-2019

Zakończenie trudnego sezonu i wyczekiwane zwycięstwo, a teraz świętowanie. Piłkarki Ręczne MKS Perła Lublin po ciężkiej końcówce obroniły tytuł Mistrza Polski.

dodano 28-5-2019

Piłkarki MKS Perła Lublin świętują zdobycie 21. mistrzostwa Polski. Lublinianie mogli spędzić z zawodniczkami sobotnie popołudnie. Pogoda dopisała, nie brakowało też atrakcji.

dodano 26-5-2019

Lubelskie szczypiornistki triumfują w starciu z EKS Startem Elbląg. Zwycięstwo oznacza jedno: po raz 21. w historii sięgamy po tytuł mistrza Polski. Gratulujemy!

dodano 14-5-2019

Mistrz jest jeden. Udowadniają to nasze szczypiornistki, po raz kolejny broniąc tytułu. W drodze na szczyt pokonały zawodniczki KPR-u Gminy Kobierzyce.

dodano 12-5-2019

​Przed nimi dwa decydujące starcia, które umożliwią obronę tytułu sprzed roku. MKS Perła Lublin na finiszu sezonu prowadzi czterema punktami nad Zagłębiem Lubin i przygotowuje się do najbliższych s...

dodano 9-5-2019

Lubelskie szczypiornistki umacniają się na pozycji lidera Superligi. W niedzielę zwyciężyły Energę AZS Koszalin.

dodano 29-4-2019