pogoda w Szczecinie

Nad województwo zachodniopomorskie nadciągają burze z intensywnymi opadami deszczu i gradu, a także silnym wiatrem. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało do mieszkańców SMSy z ostrzeżeniem. Na ter...

dodano 26-6-2020

W czwartek czeka nas wzrost temperatury i dużo słońca. A to dopiero wstęp do prawdziwych upałów, które zbliżają się do Szczecina.

dodano 25-6-2020

Po dość chłodnym, pochmurnym i deszczowym weekendzie, do Szczecina powróci letnia pogoda. Początek tygodnia będzie już nieco cieplejszy, jednak najlepsze dopiero przed nami!

dodano 22-6-2020

Ostatni weekend tegorocznej wiosny będzie zdecydowanie chłodniejszy niż ostatnie dni. Zrobi się chłodniej, niebo pokryje się chmurami, z których przelotnie popada, a lokalnie możliwe są także burze.

dodano 19-6-2020

W czwartek temperatura w Szczecinie nieco zmaleje. Możliwe są również gwałtowne zjawiska atmosferyczne. Dla regionu zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie.

dodano 18-6-2020

W środę pogoda w Szczecinie przypomni, że już za kilka dni rozpocznie się kalendarzowe lato. Będzie bardzo gorąco i słonecznie.

dodano 17-6-2020

Ciąg dalszy długiego weekendu w Szczecinie zapowiada się pod znakiem bardzo wysokich temperatur... i lokalnych burz.

dodano 12-6-2020

Święto Bożego Ciała kojarzy się wielu osobom z krótkimi, ale gwałtownymi letnimi burzami, które potrafią czasem zakłócić tradycyjną procesję. Czy tej nieoficjalnej "tradycji" stanie się zadość równ...

dodano 10-6-2020

Wtorek upłynie pod znakiem ocieplenia i słońca. Dzień zapowiada się bardzo przyjemnie. A to dopiero wstęp do prawdziwego uderzenia lata.

dodano 9-6-2020

Początek tygodnia w Szczecinie będzie nieco cieplejszy od weekendu, ale wciąż na niebie mogą pojawić się chmury.

dodano 8-6-2020

Chociaż w ostatnich dniach mieliśmy w Szczecinie prawdziwe uderzenie lata, w weekend odpoczniemy trochę od wysokich temperatur. Możliwe są również opady deszczu.

dodano 5-6-2020

W czwartek w Szczecinie będzie bardzo ciepło i słonecznie. To jednak ostatni dzień przed nagłą zmianą pogody, która czeka nas w piątek.

dodano 4-6-2020