REMONTY ŁÓDŹ

W poniedziałek, 21 listopada, zamknięty ma zostać odcinek ulicy Narutowicza. W związku z tym zmieni się organizacja ruchu, zarówno dla kierowców, jak i pasażerów komunikacji miejskiej.

dodano 18-11-2022

Ważna informacja dla kierowców i pasażerów MPK Łódź. W związku z remontem ulica Pomorska zostanie zamknięta na odcinku Arniki i Frezjową. Mieszkańcy Mileszek zyskają między innymi kanalizację i wodoc…

dodano 17-11-2022

Kierowców i pasażerów czekają spore zmiany. Wkrótce rozpoczną się prace remontowe na ul. Drewnowskiej przy al. Włókniarzy. W tym materiale znajdziecie informacje o nowej organizacji ruchu.

dodano 9-11-2022

Dom Handlowy Magda na Piotrkowskiej zostanie poddany rewitalizacji i między innymi zmieni kolor. To charakterystyczne miejsce na mapie ulicy Piotrkowskiej ma ciekawą historię. Znacie ją?

dodano 29-10-2022

Remonty w Łodzi cieszą, ale są też zmorą kierowców. Łódzki magistrat informuje, na których ulicach zakończą się remonty do dnia Wszystkich Świętych (1 listopada).

dodano 27-10-2022

Remonty ulic Maratońskiej i Popiełuszki na łódzkiej Retkini dobiegają końca. Kiedy na swoje trasy wrócą autobusy MPK Łódź?

dodano 14-10-2022

Od soboty 15 października duże zmiany w rejonie Śmigłego-Rydza, Przybyszewskiego i Tatrzańskiej. To oznacza kolejne utrudnienia dla kierowców i pasażerów MPK Łódź. Szczegóły w materiale.

dodano 13-10-2022

Po odnalezieniu części dawnej stacji paliw podczas prac na placu Wolności w Łodzi, robotnicy muszą wybrać ropę. Substancja wyciekła ze zbiorników i zmieszała się z ziemią. Czy to opóźni remont?

dodano 5-10-2022

We wrześniu na łódzkich drogach rozpoczną się kolejne remonty. Gdzie dokładnie spotkamy robotników, a co za tym idzie - utrudnienia? Szczegóły w materiale.

dodano 1-9-2022

Remont Starego Rynku w Łodzi poprzedziły prace archeologiczne. Jak się okazało, badacze znaleźli tam ponad tysiąc artefaktów. Po ich oczyszczeniu i przygotowaniu, trafią na ekspozycję. Co takiego zna…

dodano 18-8-2022

Na Retkini rozpoczął się remont ul. Maratońskiej, która na czas prowadzonych na niej prac stała się ulicą jednokierunkową. Utrudnienia czekają kierowców także na skrzyżowaniu al. Włókniarzy z ul. Poj…

dodano 16-8-2022

Ulica 6 Sierpnia w Łodzi zyskała nową nawierzchnię. Jak zapowiada łódzki magistrat, od dziś (5 sierpnia) będzie otwarta. Teraz, po remoncie, prawie cała ulica 6 Sierpnia będzie dwukierunkowa.

dodano 5-8-2022