torbyd bydgoszcz

Na sam koniec roku miejska ślizgawka będzie darmowa. Jak informuje Urząd Miasta, skorzystać z tej okazji będą mogli tylko bydgoscy uczniowie w wyznaczonych godzinach i za okazaniem szkolnej legitym...

dodano 28-12-2019

Tu liczy się synchronizacja ruchów, a zatem precyzja i zgranie zespołu. Grupa dziewczyn pod okiem trenerek ćwiczy na bydgoskim Torbydzie łyżwiarstwo synchroniczne.

dodano 24-11-2019

Wielkie ślizganie czas zacząć. Po wakacyjnej przerwie znów działa Torbyd. Lodowisko od rana było dostępne dla uczniów, po południu można z niego korzystać wszyscy bydgoszczanie.

dodano 10-9-2019

Prace na Torbydzie zmierzają ku końcowi! Autorzy muralu Bartosz Bujanowski i Bartosz Świątecki stworzyli wyjątkowe dzieło, które mieszkańcy będą mogli podziwiać już niebawem, podczas jazdy na łyżwach.

dodano 16-8-2019

To ostatnie dni, żeby założyć łyżwy na nogi i skorzystać z miejskiej ślizgawki - Torbyd będzie czynny do 30 kwietnia. W tym roku lodowisko odwiedziło ponad 100 tys. bydgoszczan.

dodano 24-4-2019

Mieszkańcy Bydgoszczy pokochali jazdę na łyżwach. Zachęca do tego nie tylko świetnie przygotowany obiekt, ale i bezpłatne wejście, z którego mogą korzystać uczniowie w trakcie ferii.

dodano 10-1-2019

Ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich miłośników łyżew. Od 3 września Torbyd rozpoczął kolejny sezon swojej działlności! 

dodano 6-9-2018

Dzieci i młodzież, które spędzą ferie w mieście nie będą się nudzić - miejskie placówki kulturalno-oświatowe przygotowały dla nich ciekawe propozycje.

dodano 8-2-2018

Jeśli dzieciństwo kojarzy ci się z dawnym Torbydem przy ul. Chopina, a w piwnicy wciąż kurzy się stara para łyżew – przynieś je do Hali Łuczniczka. Z zebranych od bydgoszczan łyżew powstanie wystaw...

dodano 6-2-2018

5 stycznia otwarte zostanie kryte lodowisko nad brzegiem Brdy. Na nowoczesnym „Torbydzie” – taką nazwę wybrali bydgoszczanie – w pierwszych dniach Nowego Roku zaplanowano między innymi laserowe sho...

dodano 29-12-2017