Dzieci były zachwycone!

Zajęcia "Chodź na łyżwy" na bydgoskim Torbydzie [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-11-28 10:35

W sobotę, 26 listopada mali bydgoszczanie mieli okazje wziąć udział w programie "Chodź na łyżwy". W ramach zajęć instruktorzy z klubu sportowego Ice'n'roll Bydgoszcz poprowadzili treningi i zaprezentowali uczniom próbkę swoich umiejętności.

Zajęcia "Chodź na łyżwy" na bydgoskim Torbydzie

Zajęcia "Chodź na łyżwy" na bydgoskim Torbydzie

Najmłodsi bydgoszczanie opanowali Torbyd! W sobotę, 26 listopada na lodowisku odbyły się zajęcia, podczas których dzieci mogły nauczyć się jazdy na łyżach. Zajęcia na lodzie odbywają się trzy razy w tygodniu, a wspomagane są treningiem motorycznym oraz zajęciami taneczno-baletowymi. Taka kombinacja ćwiczeń przyniesie najlepsze efekty - zapewniają organizatorzy.

W Bydgoszczy zajęcia odbywają się w poniedziałek (godz. 17:30-18:30), wtorek (godz. 17-18) i sobotę (godz. 11-12).

Program "Chodź na łyżwy" ma na celu popularyzowanie łyżwiarstwa figurowego w całym kraju. Realizowany jest za pomocą bezpłatnych zajęć dla uczniów szkół podstawowych oraz pikników rodzinnych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają