WEEKEND W LUBLINIE

W Lublinie szykuje się moc atrakcji. Szykują się rodzinne pikniki, zabawy i potańcówki. Możecie się tu wybrać z całą rodziną. Gdzie warto pójść? Podpowiadamy!

dodano 1-7-2022

Ewolucje na deskorolce, teatr od kulis, a może kilka randek w jeden wieczór? Weekend w Lublinie może być naprawdę ciekawy. Sprawdźcie, co będzie się działo!  

dodano 4-8-2017

Całe miasto tętni życiem! Do Lublina przyjechały tysiące turystów na Carnaval Sztukmistrzów, ale w najbliższy weekend czeka na mieszkańców dużo więcej ciekawych wydarzeń. Sami zobaczcie, co będzie si…

dodano 28-7-2017

Imprezy plenerowe, zawody sportowe i mnóstwo jedzenia z różnych zakątków świata! W najbliższy weekend w Lublinie nie będziecie się nudzić. Na mieszkańców czeka moc wydarzeń.

dodano 14-7-2017

Dla tych, którzy lubią leżeć oraz tych nie mogących usiedzieć spokojnie. Najbliższy weekend w Lublinie to czas, gdy czeka mnóstwo atrakcji. Jakie wybrać? Podpowiadamy!

dodano 30-6-2017

Nowy Plac Litewski przyciąga tłumy mieszkańców i turystów. Teraz będą mieli niezwykłą okazję zatańczyć wspólnie pod gołym niebem. Udział w wydarzeniu jest darmowy.

dodano 24-6-2017

Spotkania z gwiazdami, wydarzenia dla fanów dwóch i czterech kółek, prawdziwe spotkania z postaciami z bajek i porządna dawka muzyki – tak będzie wyglądał najbliższy weekend w Lublinie!

dodano 12-5-2017

Gdzie czekają najciekawsze spotkania, jakie gwiazdy przyjadą do Lublina i gdzie pójść na spacer? Znamy odpowiedzi na te pytania – a wszystko przez najbliższe dwa dni.  

dodano 5-5-2017

Długi weekend majowy nie dla wszystkich oznacza wyjazd z miasta. W Lublinie czeka mnóstwo wydarzeń i spotkań. Z części z nich możecie korzystać zupełnie za darmo.

dodano 28-4-2017

Spotkania dla całych rodzin, warsztaty tworzenia ozdób wielkanocnych, jarmarki oraz festiwale muzyczne i wydarzenia filmowe. W najbliższy weekend w Lublinie czeka mnóstwo wydarzeń! Co wybieracie dla …

dodano 7-4-2017

W Lublinie nie ma opcji na nudę! Weekend będzie wspaniały, a to nie tylko dzięki pogodzie, ale również wydarzeniom, jakie czekają na mieszkańców.

dodano 31-3-2017

Zwiedzanie miasta i poznawanie jego ukrywanych przez wiele lat zakamarków, a może wydarzenia filmowe czy spotkania? Sprawdź najciekawsze wydarzenia weekendu!

dodano 3-3-2017