Do Torunia przyjechali popularni youtuberzy z Kanady. Które miejsca będą promować?

2019-09-17 11:48 EITOR
Youtuberzy z Kanady zwiedzili m.in. toruńską starówkę
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Youtuberzy z Kanady zwiedzili m.in. toruńską starówkę

Przedstawiciele Urzędu Miasta Torunia pochwalili się na stronie głównej grodu Kopernika wizytą pary kanadyjskich youtuberów, którzy prowadzą kanał dotyczący podróży i jedzenia. Eileen Aldis i jej partnera Marca Whitewaya subskrybuje już 58,7 tysięcy użytkowników popularnego serwisu.

Eileen Aldis i jej partner Marc Whiteway przyjechali do Torunia w niedzielę 15 września na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej.

- W czasie swojej krótkiej, dwudniowej wizyty youtuberzy zdołali zwiedzić starówkę wraz z przewodnikiem, wypiec własnoręcznie pierniki w Muzuem Toruńskiego Piernika, spróbować specjałów z najlepszych toruńskich restauracji oraz wypić piernikowe piwo - informują przedstawiciele Urzędu Miasta Torunia.

Relację ze swojego pobytu w grodzie Kopernika opublikują na swoim kanale w najbliższych tygodniach. Warto obejrzeć również inne materiały pary z Kanady. Zobaczcie kanał TUTAJ.

Bieżące poczynania pary youtuberów można podziwiać przez instastories, które publikują na swoim profilu w serwisie Instagram.

Kanadyjczycy mają w planach również wycieczkę do Krakowa i Warszawy. Mamy nadzieję, że Toruń będą wspominać tylko dobrze.