Potrącenie rowerzysty w Toruniu! Cyklista w szpitalu [ZDJĘCIA]

2021-07-27 9:06
Potrącenie rowerzysty w Toruniu. Cyklista trafił do szpitala
Autor: Piotr Lampkowski / Super Express Potrącenie rowerzysty w Toruniu. Cyklista trafił do szpitala

Groźnie wyglądający wypadek w Toruniu. W poniedziałek (26.07.2021) przy Szosie Lubickiej doszło do potrącenia rowerzysty. Informację o tym zdarzeniu przekazał naszej redakcji fotoreporter, który był na miejscu zdarzenia. Zobaczcie szczegóły na se.pl/torun.

Potrącenie rowerzysty w Toruniu! Cyklista w szpitalu [ZDJĘCIA]

Do tego niepokojącego zdarzenia doszło w poniedziałek (26.07.2021) ok. godziny 15:00 przy Szosie Lubickiej w Toruniu (niedaleko zakładów Nestle). O sprawie poinformował nas fotoreporter "Super Expressu", który zauważył leżący na ulicy rower i policjantów, którzy prowadzili swoje działania. Na ten moment nie znamy wielu szczegółów. Biuro prasowe KMP w Toruniu potwierdziło jedynie, że ten wypadek miał miejsce. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami!

Czytaj też: Tajemnicze zaginięcie 14-latki z Oleszna! Gdzie jest Zuzanna Grodzicka?

- Rowerzysta został potrącony przez samochód osobowy. Mężczyzna trafił do szpitala. Policjanci wyjaśnią przyczyny i okoliczności tego zdarzenia - powiedział nam asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Do tematu będziemy wracać w naszym lokalnym serwisie. Do wszystkich uczestników ruchu drogowego apelujemy o rozsądek i zachowanie odpowiedniego poziomu koncentracji. Warto zdjąć nogę z gazu i uważnie obserwować otoczenie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Groźne zdarzenie przy wyjeździe z Torunia. Policjanci nie mogli w to uwierzyć!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE