Tajemnicze zaginięcie 14-latki z Oleszna! Gdzie jest Zuzanna Grodzicka?

2021-07-26 14:25
Zaginęła Zuzanna Grodzicka z Oleszna. Gdzie jest 14-latka?
Autor: KPP w Lipnie / materiały policji Zaginęła Zuzanna Grodzicka z Oleszna. Gdzie jest 14-latka?

Ważny komunikat policji z Lipna. W dniu 21.07.2021 rodzina zgłosiła zaginięcie 14-letniej Zuzanny Grodzickiej z Oleszna (gmina Wielgie). Dziewczyna wyszła z domu zabierając kilka rzeczy osobistych. - Wszystkich, którzy mają informacje o miejscu przebywania nastolatki policjanci proszą o kontakt z prowadzącym sprawę - przekazuje biuro prasowe KPP w Lipnie.

Zaginęła 14-latka z Oleszna! Gdzie jest Zuzanna Grodzicka? [RYSOPIS]

Rodzina zgłosiła zaginięcie 14-letniej Zuzanny Grodzickiej w minioną środę (21.07.2021). Policjanci przekazują, że dziewczyna wyszła z domu zabierając kilka rzeczy osobistych. - W dniu zaginięcia ubrana była w bluzkę z długim rękawem, koloru jasno niebieskiego, buty sportowe czarne z czerwonym paskiem. Zabrała także brązowy plecak z materiału - czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Lipnie. Przyjrzyjcie się uważnie zdjęciom, zamieszczonym w poniższej galerii! Może ktoś z naszych czytelników minął się z Zuzanną na ulicy!

Czytaj też: Brutalny atak na przypadkowego przechodnia w Pakości. Użył kija baseballowego

- Wszystkich, którzy mają informacje o miejscu przebywania nastolatki policjanci proszą o kontakt z prowadzącym sprawę: 534-432-178 - czytamy w komunikacie KPP Lipno.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Szaleniec w BMW rozjeżdżał ludzi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE