Toruń: Smakowita Tortilla w Hard Rock Pubie Pamela! Muzyczna uczta w legendarnym lokalu [Wideo]

2022-05-21 11:19
Tortilla
Autor: Materiały prasowe Hard Rock Pub Pamela Toruń: Smakowita Tortilla w Hard Rock Pubie Pamela! Muzyczna uczta w legendarnym lokalu

Toruń: Właściciel lokalu i przedstawiciele Hard Rock Pubu Pamela zapraszają koncert zespołu Tortilla, który odbędzie się w poniedziałek (23.05.2022). Początek o godzinie 19:00. Specjalne zasady obowiązują tych, którzy nabyli bilety na imprezę, która została odwołana z powodu szalejącej pandemii koronawirusa.

Tortilla to zespół znany z dokonań bluesowych, reprezentujący, jako jedna z nielicznych grup w Polsce autentycznego bluesa elektrycznego - chwalą się jego przedstawiciele na swoim profilu na Facebooku. Na muzyczną ucztę z udzialem Tortilli zaprasza Dariusz Kowalski z Hard Rock Pubu Pamela. Koncert planowany jest na 23 maja o godzinie 19:00. Wydarzenie jest biletowane. Kolekcjonerskie wejściówki na koncert zespołu Tortilla są dostępne w przedsprzedaży:

  • do 22.05.2022 - 30 zł
  • w dniu koncertu - 40 zł

Czytaj też: Toruń. Wycinka drzew na Kępie Bazarowej pod lupą prokuratury! "Dokonano tego niezgodnie z pozwoleniami"

- Bilety można kupić w Hard Rock Pubie Pamela (Toruń, ul. Legionów 36). Można je również zarezerwować pisząc na adres mailowy hrppamela@gmail.com i po uprzedniej wpłacie na konto odebrać przed koncertem. Ilość kolekcjonerskich wejściówek jest ściśle limitowana. Bilety na koncert zespołu Tortilla, który się nie odbył w grudniu 2021 roku ze względów covidowych, można wymienić na aktualne wejściówki - przekazuje Dariusz Kowalski.

Więcej informacji na temat koncertu znajdziecie na wydarzeniu na Facebooku

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Jak często chodzisz na koncerty?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE