17-letnia Klaudia poszukiwana przez KPP Wejherowo

i

Autor: Shutterstock, Policja 17-letnia Klaudia poszukiwana przez KPP Wejherowo

Poszukiwana!

17-letnia Klaudia wyszła na praktyki i zaginęła bez śladu! Apel o pomoc

2023-01-12 10:13

17-letnia Klaudia Kroll to mieszkanka gminy Luzino (woj. pomorskie). Trwają poszukiwania nastolatki, która wyszła z domu na praktyki i po nich przepadła bez wieści. Przyjrzyjcie się jej uważnie! Policja z Wejherowa prosi o pomoc w tej sprawie.

Policjanci z Wejherowa zwrócili się do internautów z apelem o pomoc w poszukiwaniach 17-letniej Klaudii Kroll. Dziewczyna wyszła z domu w miniony piątek (6 stycznia 2023 r.) o godzinie 16:00, a po praktykach samowolnie oddaliła się i nie wróciła do miejsca zamieszkania. Funkcjonariusze liczą, że przekazanie jej wizerunku do sieci pomoże w poszukiwaniach.

Zaginęła 17-letnia Klaudia Kroll. Rysopis zaginionej

  • wzrost: 165 cm;
  • budowa ciała: szczupła;
  • włosy: proste, brązowe, do ramion.

Ubrana była w niebieską dżinsową kurtkę, czarne spodnie dresowe i białe buty sportowe. Ponadto miała przy sobie torebkę skóropodobną z paskiem wielkości A4.

- Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wejherowie tel. 47 742 97 36/ 22. lub numerem alarmowym 112 - apelują policjanci. 

Przyjrzyjcie się uważnie zamieszczonej fotografii! Być może minęliście Klaudię na ulicy! Prosimy o udostępnianie materiału.

Zaginiona Klaudia Krall z gminy Luzino

i

Autor: KPP Wejherowo Zaginiona Klaudia Krall z gminy Luzino
Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Poszukiwania zaginionego 21 lat temu Andrzeja Ziemniaka