39-latek zrobił to z ambulansem! Grozi mu długie więzienie

i

Autor: KPP Wejherowo 39-latek zrobił to z ambulansem! Grozi mu długie więzienie

Złapali złodzieja

39-latek zrobił to z ambulansem! Grozi mu długie więzienie

2023-08-30 14:38

Celem 39-latka był ambulans, zaparkowany w Wejherowie. Mężczyzna wpadł w ręce miejscowych kryminalnych. Usłyszał już zarzuty i grozi mu nawet do 7,5 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali do tej sprawy 39-latka bez stałego miejsca zamieszkania. "Dorobienie" na ambulansie nie przyniosło mu niczego dobrego. Co dokładnie zrobił podejrzany? 21 czerwca br. w karetce podłączonej do prądu, uszkodził kable, następnie je ukradł. Do zdarzenia doszło na jednym z parkingów w Wejherowie.

- Straty zostały oszacowane na ponad 2500 zł. Mężczyzna wczoraj usłyszał dwa zarzuty dotyczące zniszczenia mienia oraz kradzieży w ramach powrotu do przestępstwa. O dalszym losie 39-latka zadecyduje sąd, grozi mu do 7,5 roku pozbawienia wolności - wyjaśnia asp. sztab. Anetta Potrykus z KPP Wejherowo.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

QUIZ. Radiowozy Milicji i Policji. Znasz te auta?

Pytanie 1 z 15
Podstawowym autem w barwach Milicji był: