Nie uwierzysz, gdzie 17-latka ukryła narkotyki! Tego jeszcze nie było

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Nie uwierzysz, gdzie 17-latka ukryła narkotyki! Tego jeszcze nie było

Policjanci byli czujni

Nie uwierzysz, gdzie 17-latka ukryła narkotyki! Tego jeszcze nie było

2023-06-27 18:25

17-letnia dziewczyna została zatrzymana przez policjantów z Wejherowa (woj. pomorskie). Nastolatka zniszczyła sobie życie, bo w jej kartotece już zawsze będą figurować narkotyki. W tej sprawie ciekawe jest też miejsce, w którym ukryła zabronione środki.

Akcja wymierzona w 17-latkę z województwa pomorskiego została przeprowadzona w piątek (23 czerwca 2023 r.) w Wejherowie. Policjantom kryminalnym i funkcjonariuszowi Krajowej Administracji Skarbowej z Gdyni towarzyszył pies Lola - ekspert od wykrywania narkotyków. Jak się okazało, zwierzak miał co robić, a 17-letnia dziewczyna wpadła w poważne tarapaty.

Wejherowo: Ukryła narkotyki między zabawkami siostry

W mieszkaniu młodej kobiety, na szafce pomiędzy zabawkami jej młodszej siostry w zapinanej torbie, policjanci znaleźli około kilograma amfetaminy oraz pół kilograma mefedronu. Kobieta została doprowadzona do wejherowskiej komendy i usłyszała zarzut wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków, a za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności - informuje nas aspirant sztabowa Anetta Potrykus, oficer prasowa KPP Wejherowo.

Funkcjonariuszka dodaje, że wobec zatrzymanej sąd zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Ukrycie narkotyków przy zabawkach bynajmniej nie okazało się dobrym pomysłem, choć trzeba przyznać, iż nie często widzi się takie rozwiązanie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy kary za handel narkotykami powinny być wyższe?
Rozbili gang narkotykowy powiązany z pseudokibicami śląskiego klubu sportowego