Potworne

Brutalny atak na osiedlu w Warszawie. Dźgał kobietę przy windzie. Szokujący motyw

2023-08-04 11:41

Sceny jak z horroru na Ursynowie w Warszawie. Nożownik zaatakował 48-latkę przy ul. Związku Walki Młodych. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że sprawca oraz ofiara poznali się za pośrednictwem aplikacji randkowej. Ich spotkanie przerodziło się w koszmar. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Nożownik został zatrzymany.

Atak nożownik na Ursynowie. Ranna kobieta w szpitalu

Do brutalnego ataku na 48-latkę doszło około godz. 9 w czwartek (3 sierpnia) przy ul. Związku Walki Młodych na Ursynowie. - Zadysponowani na miejsce policjanci zastali kobietę, która miała zadane rany cięte ostrym narzędziem w okolicach klatki piersiowej, a także górnych i dolnych kończyn - poinformowała asp. Iwona Kijowska z mokotowskiej policji.

Ranna kobieta w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala.

Nożownik zatrzymany

Po ataku nożownik zbiegł z miejsca zdarzenia. Policja natychmiast wyruszyła na poszukiwania mężczyzny. Wieczorem tego samego dnia policjanci ujęli 47-latka. Mężczyzna był pijany. - Miał około 1,5 promila alkoholu w organizmie - przekazała asp. Iwona Kijowska.

Jak dodała, pod nadzorem prokuratora prowadzone są czynności z zatrzymanym. Funkcjonariusze dążą do wyjaśnienia m.in. co było powodem bestialskiego ataku mężczyzny.

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że 48-latka oraz 47-latek poznali się na za pośrednictwem jednej z popularnych aplikacji randkowych. Z ustaleń Miejskiego Reportera wynika dodatkowo, że w dniu tragedii mężczyzna przyszedł do kobiety i wtedy doszło pomiędzy nimi do awantury na tle finansowym.

Na razie policja nie podaje szczegółów dochodzenia w tej sprawie. Wiemy jednak, że branych pod uwagę jest kilka hipotez.

Sonda
Korzystasz z aplikacji randkowych?