Szok!

Drogowa demolka na Mokotowie. Rozbiła 5 samochodów, w aucie walały się butelki

2023-03-14 19:25

Pijana rozbiła zaparkowane samochody! We wtorkowe popołudnie przy ul. Portofino na Mokotowie rozegrały się dantejskie sceny. Pijana kobieta za kierownicą volvo rozbiła zaparkowane samochody! Gdy na miejsce przyjechała wezwana policja, okazało się, że kobieta miała aż 2,5 promilu alkoholu i prawdopodobnie piła za kółkiem.

Mokotów. Pijana kobieta zniszczyła samochody. Miała 2,5 promila

Do groźnej sytuacji doszło około godz. 16. Na miejscu był reporter „Super Expressu”. Jak ustalił, kobieta miała prawdopodobnie sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. W jej samochodzie widać było puste butelki po winie. Jednej z nich nie zdołała dopić. - W sumie uszkodziła 5 zaparkowanych samochodów – informuje nasz reporter. Na razie nie mamy potwierdzenia tych informacji u stołecznej policji. W zdarzeniu prawdopodobnie nikomu nic się nie stało.

Pijany dziadek jeździł z 5-letnim wnuczkiem

Dzień wcześniej policjanci z Płońska zatrzymali do kontroli 61-letniego kierowcę osobowego peugeota. Zatrzymany nie korzystał z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy i na siedzeniu pasażer, bez jakiegokolwiek zabezpieczenia, przewoził 5-letniego wnuczka! Od siedzącego za kierownicą mężczyzny funkcjonariusze wyczuli alkohol. Badanie stanu trzeźwości 61-latka wykazało w jego organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Nowe kary dla pijanych kierowców. Co o nich sądzisz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany