GIGANTYCZNA awaria internetu w Warszawie! Wszystkie sieci mają problemy!

2020-04-29 12:43
Awaria internetu w Warszawie i Polsce
Autor: pixabay.com Awaria internetu w Warszawie i Polsce

Zrywa się połączenie z Internetem, albo w ogóle nie możesz się połączyć? Kłopoty z dodzwonieniem się gdziekolwiek? To może mało pocieszające, ale nie jesteś sam! Dzisiejsze przedpołudnie jest pod znakiem awarii internetu w Warszawie i większych miastach Polski!

W czasach pandemii koronawirusa i lawinowo rosnącej liczby osób pracujących zdalnie, dostęp do internetu wydaje się czymś podstawowym, jak dostęp do wody, elektryczności i prądu. Dlatego dzisiejszy dzień może się jawić jako koszmar dla sporej części warszawiaków, ale też mieszkańców innych miast Polski. Użytkownicy wszystkich sieci sygnalizują poważne problemy z Internetem!

Przerażajace zdjęcia Wisły! Królowa polskich rzek znika w oczach!

Problemy z Internetem w sieci Orange
Autor: downdetector.pl Problemy z Internetem w sieci Orange

Awaria upc i play w tym samym momencie brak internetu - sygnalizuje Gda (Play). - Nie docierają smsy, tragedia, nie można zrobić przelewu - wtóruje Magdalena (Play). - Dziecko nie może korzystać z e-lekcje bo Internet stacjonarny nie działa. Dziecko chce sprawdzić zadania domowe na Librus tez nie może bo Internet - wścieka się Mama (Orange). 

Koszmarne wysypisko śmieci w otwockim lesie!

Problemy z Internetem w sieci Play
Autor: downdetector.pl Problemy z Internetem w sieci Play

Jest oczywiste, że to wiąże się to z powiększonym obciążenie internetu, spowodowanym praca zdalną, jednak problem wydaje się bardzo poważny. Mapki na stronie downdetector.pl wskazują, że z największą siłą uderzyło to w Warszawę, ale też problemy są właściwie wszystkich większych miastach. Klienci wszystkich firm sygnalizują kłopoty z połączeniem z Internetem, ale również niemożność wysyłania SMS-ów czy nawet dzwonienia. 

Przerażające: ludzie katują się podczas epidemii i kwarantanny!

Problemy z Internetem w sieci Plus
Autor: downdetector.pl Problemy z Internetem w sieci Plus

Całkowity brak zasięgu, zaczyna się około północy. Nie działa nic. Jestem wściekła bo, pomijając to, że dodatkowo płacę za transfer nocny, pracuję zdalnie! - denerwuje się Agusik (Plus). - Internet mobilny skoki transferu i ping 40-600 - dorzuca od siebie kigator (T-Mobile).

Co za koszmar: zastrzelił samicę bociana wysiadująca jaja. 

Problemy z Internetem w sieci T-Mobile
Autor: downdetector.pl Problemy z Internetem w sieci T-Mobile

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Super Raport 28 IV (goście: Jaśkowiak, Gut, Krupa)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE