Koszmar na drodze

Horror na S17. Kierowca ciężarówki potrącił drugiego kierowcę. Mężczyzna nie żyje

2023-01-14 8:56

Do potwornego wypadku doszło w sobotni ranek, 14 stycznia, na trasie S17 w kierunku Lublina. Kierujący samochodem ciężarowym potrącił kierowcę drugiego pojazdu ciężarowego, który na moment wysiadł z auta. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować. Wypadek spowodował utrudnienia na trasie S17.

Śmierć na S17

Horror rozegrał się na trasie S17 w miejscowości Mierżączka pod Garwolinem. Wstępne ustalenia policji mrożą krew w żyłach. - Na trasie S17 w kierunku Lublina kierujący samochodem ciężarowym DAF potrącił innego kierującego samochodem ciężarowym, też DAF, który wysiadł z auta - przekazał Rafał Jeżak z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu.

Niestety, wypadek był niezwykle tragiczny w skutkach. Życia potrąconego mężczyzny nie udało się uratować. - Pomimo reanimacji potrącony kierujący zmarł - poinformował nas policjant.

Utrudnienia na S17

Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku. Bardzo prawdopodobne, że zmarły kierowca wysiadł z auta, ponieważ w jego pojeździe pękła opona. Wówczas doszło do tragedii. Jak już wiadomo, kierujący ciężarówką, który potrącił mężczyznę, był trzeźwy.

Wypadek spowodował ogromne utrudnienia dla kierowców poruszających się trasą S17. - Jeden pas w kierunku Lublina jest zablokowany - poinformował Rafał Jeżak.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają