Karetka wiozła rannych z wypadku na S17. Wylądowała w rowie

i

Autor: Policja Mazowiecka Karetka wiozła rannych z wypadku na S17. Wylądowała w rowie

Jak pech, to pech

Karetka wiozła rannych z wypadku na S17. Wylądowała w rowie

2023-08-23 11:10

Dwie poszkodowane osoby w wypadku na S17 w Potasznikach (pow. garwoliński) mogą mówić o ogromnym pechu. Nie dość, że rankiem 23 sierpnia ucierpieli w dachowaniu busa, którym podróżowali, to jeszcze później karetka, która wiozła ich do szpitala, wylądowała w rowie po zderzeniu z osobowym seatem! Ostatecznie ranni trafili do szpitala.

Garwolin. Wypadek za wypadkiem. Karetka wylądowała w rowie

Rankiem 23 sierpnia pisaliśmy o wypadku, do którego doszło tuż po godz. 6 na trasie S17 w Potasznikach pod Garwolinem. Po najechaniu na tył ciężarówki bus, którym podróżowało 10 osób, dachował. Wszyscy podróżni wylądowali w szpitalu.

Niedługo potem Mazowiecka Policja przekazała informacje o kolejnym wypadku. Karetki, która przewoziła rannych! - W czasie przewożenia dwóch osób poszkodowanych w poprzednim wypadku w Garwolinie doszło do zderzenia karetki z samochodem osobowym. Karetka, która jechała na sygnałach, przewróciła się na bok - przekazała policja.

Ostatecznie ranni trafili do szpitala.

Utrudnienia na S17

Funkcjonariusze ustalają przyczyny i okoliczności obydwu wypadków. Na trasie są utrudnienia. Kierowcy kierowani są na objazdy od węzła Gończyce do węzła Górzno drogą serwisową.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?