Na Lotnisku Chopina jak w Dubaju. Luksusowe udogodnienie, pasażerowie nie mogli się tego doczekać

i

Autor: Marcin Smulczyński / Super Express Na Lotnisku Chopina jak w Dubaju. Luksusowe udogodnienie, pasażerowie nie mogli się tego doczekać

WOW

Na Lotnisku Chopina jak w Dubaju. Luksusowe udogodnienie, pasażerowie nie mogli się tego doczekać

2023-08-23 13:21

Na lotnisku Chopina na warszawskim Okęciu można się już zdrzemnąć nie tylko na ławce. Pojawiły się specjalne punkty, w których pasażerowie mogą przespać się w dużo bardziej komfortowych warunkach. Na Lotnisku Chopina w Warszawie zrobiło się niczym w Dubaju. Ile kosztuje taka usługa? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Warszawa. Dziwne kapsuły na lotnisku Chopina. Mają ważną funkcję

Na Lotnisku Chopina stanęły specjalne kapsuły. Mogą służyć pasażerom jako... łóżka! Za opłatą można się w nich zamknąć i po prostu wyspać. To tzw. hotele kapsułowe, bardzo popularne w krajach azjatyckich. Opóźniony lot, czy długie oczekiwanie na przesiadkę w środku nocy nie będą już dla podróżnych wyzwaniem. Zamiast koczować na ławkach można będzie przespać w komfortowych warunkach.

Podobne „hotele” są dostępne od początku 2022 r. na lotnisku Warszawa-Modlin. Te na Okęciu będą jednak dużo mniejsze. Jak podaje Onet na lotnisko trafią kapsuły fińskiej firmy GoSleep. 

Luksusowe udogodnienie na Lotnisku Chopina. Ile kosztuje wynajem kapsuły?

W sieci pojawiły się informacje na temat cen za sen w kapsule. Okazuje się, że kosztują 60 zł za pierwszą godzinę. Czy znajdą się chętni na taką usługę?

Zobaczcie sami, jak wygląda nocleg w takiej kapsule. Podobne ma np. lotnisko w Abu Dhabi. Czy odważylibyście się z niej skorzystać?

Sonda
Czy poszedłbyś spać w takiej kapsule?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany