Zaginął

i

Autor: KRP VII

Nowe fakty

Zaginął 12-letni Krystian z Rembertowa. Zaskakujący finał poszukiwań! [AKTUALIZACJA]

2023-08-11 8:52

Uwaga, zaginął 12-letni Krystian. Chłopiec mieszka w Rembertowie. W czwartek, 10 sierpnia, we wczesnych godzinach porannych wyszedł z domu i słuch po nim zaginął. Zaalarmowana matka chłopca natychmiast powiadomiła policję. Mundurowi opublikowali wizerunek i rysopis nastolatka. Wskazali też, gdzie może przebywać. Po kilkunastu godzinach nadeszły przełomowe informacje.

Warszawa. 12-letni Krystian z Rembertowa zaginął. Policja prosi o pomoc

Krystian K. ostatni raz był widziany wieczorem. Późnym wieczorem spędzał czas ze swoim rodzeństwem. Około godziny 5 nad ranem jego mama zauważyła, że syna nie ma w pokoju. Z pierwszych informacji wnikało, że mógł wyjść z domu boso. - Prawdopodobnie jednak wyszedł z domu w białych tenisówkach. Ubrany był w czerwoną bluzkę z długim rękawem z obrazkiem ludzika i granatowe spodnie dresowe – przekazała Joanna Węgrzyniak z policji. Wiemy tez, gdzie chłopiec mógł się udać. - Chłopiec bardzo lubi jeździć środkami komunikacji miejskiej, szczególnie autobusami. Sprawdzamy też place zabaw – informuje policjantka.

Każdy kto może pomoc w bezpiecznym sprowadzeniu zaginionego chłopca do domu proszony jest o pilny kontakt z policją pod numerem tel. 47 723-24-05 lub z najbliższą jednostką policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: [email protected].

Rysopis: wzrost 134 cm, szczupły, ok. 28 kg, włosy bardzo krótkie czarne, oczy piwne, nos krótki, uszy normalne, pełne uzębienie.

Znaki szczególne: jasna plamka (łysina) zlokalizowana w tylnej części głowy.

AKTUALIZACJA

Jak wynika z nowych informacji chłopiec odnalazł się cały i zdrowy. - Zauważyli go mieszkańcy powiatu nowodworskiego. Był na jednym z przystanków. Od razu powiadomili służby i zaopiekowali się nim do przyjazdu policji - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" Joanna Węgrzynaik z policji w Rembertowie. Jak nieoficjalnie ustaliliśmy nastolatek wybrał się na samotną wycieczkę. - Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w poszukiwania chłopca. Widać, że jako społeczeństwo zdajemy w takic chwilach egzamin - podsumowała policjantka.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?