Pogoda sobota 16.01

i

Autor: Materiały prasowe

Pogoda na sobotę: Mróz i śnieg zaatakuje całą Polskę! [MAPA]

2021-01-16 6:03

To będzie kolejny typowo zimowy dzień w Polsce. Synoptycy przewidują, że w sobotę w całym kraju ma padać śnieg. Musimy się też przygotować na duże spadki temperatur!

Według specjalistów w sobotę przewiduje się opady śniegu we wszystkich regionach kraju. Może to powodować utrudnienia na drogach. Nie pomaga też fakt, bardzo niskich temperatur. Najcieplej, zaledwie zero stopni Celsjusza będziemy mogli zaobserwować na pomorzu – w Gdańsku. - 1 odnotujemy w Szczecinie a -3 w Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie.

Dramatyczna akcja strażaków na Gocławiu. Dziecko wjechało na sankach do jeziora

Na południowym-wschodzie kraju na termometrach zobaczymy – 4 kreski. Mowa tu o Lublinie, Krakowie i Rzeszowie. Najzimniej ma być na Mazurach. W Olsztynie zobaczymy -6 stopni a w Białymstoku -10. Są to jednak wszystko wartości maksymalne. Nie wykluczone, że temperatury będą o wiele niższe. Przykładowo w Krakowie, Olsztynie czy Warszawie możemy zobaczyć -12 stopni na termometrach. W Lublinie może to być -14 stopni a w Białymstoku nawet -15!

DRAMATYCZNE wyznanie właściciela znanego pubu! "PODPALĘ SIĘ pod Kancelarią Premiera"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE