Rozbili się obok przydrożnej kapliczki. Jedna osoba nie żyje. Trzy osoby, w tym dziecko, w szpitalu

i

Autor: OSP KSRG Przysucha Rozbili się obok przydrożnej kapliczki. Jedna osoba nie żyje. Trzy osoby, w tym dziecko, w szpitalu

MAKABRA

Rozbili się obok przydrożnej kapliczki. Jedna osoba nie żyje. Trzy osoby, w tym dziecko, w szpitalu

2023-09-27 17:57

W środę, 27 września pod Przysuchą w miejscowości Krzesławice doszło do koszmarnego w skutkach wypadku drogowego. Na skrzyżowaniu spotkały się dwa samochody. Potworne zderzenie nie przeżyła jedna osoba, trzy inne trafiły do szpitala. Okoliczności tragedii wyjaśnia policja.

Wypadek pod Przysuchą. Jedna osoba nie żyje, trzy trafiły do szpitala

Kilka minut przed godziną 13 w środę, 27 września w Krzesławicach doszło do makabrycznego w skutkach wypadku drogowego. Na skrzyżowaniu spotkały się dwie osobówki. - Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów, kierujący pojazdem osobowym marki Volkswagen, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił prawidłowo jadącemu samochodowi marki Peugeot, w wyniku czego doszło do zderzenia - przekazała w rozmowie z portalem "echodnia.eu" asp. szt. Aneta Wilk z przysuskiej policji.

Uderzenie było potężne. Wypadku nie przeżył kierowca osobowego peugeota. Pasażerka mężczyzny z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Po ranne dziecko przysłano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Obrażenia miał również drugi kierujący z osobowego volkswagena. Funkcjonariusze pracowali na miejscu pod nadzorem prokuratora. Trwa wyjaśnianie okoliczności tej makabry.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany