Wybuch na Białołęce. Dwaj robotnicy zginęli podczas prac spawalniczych

i

Autor: Tadeusz Mróz Wybuch na Białołęce. Dwaj robotnicy zginęli podczas prac spawalniczych

Potworna śmierć

Wybuch na Białołęce. Dwaj robotnicy zginęli podczas prac spawalniczych

2023-09-27 13:23

Potworny wypadek na terenie jednej z firm przy ul. Spedycyjnej na Białołęce w Warszawie. Podczas prac konserwacyjnych w komorze ciepłowniczej doszło do wybuchu. Poważnie rannych zostało dwóch robotników. Niestety, mimo szybko udzielonej pomocy życia mężczyzn nie udało się uratować. Zginęli na miejscu.

Warszawa, Białołęka. Nie żyje dwóch robotników

Potworna tragedia na Białołęce w Warszawie. W środę, 27 września, około godz. 10:40 do służb wpłynęła informacja o wypadku na terenie jednej z firm przy ul. Spedycyjnej. - Dwie osoby nie żyją. Są to pracownicy, którzy wykonywali prace konserwatorskie w komorze ciepłowniczej. Mężczyźni wykonywali czynności spawalnicze i z nieustalonych jeszcze przyczyn doszło do eksplozji. Na miejscu lądowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Mężczyznom bardzo szybko udzielono pomocy, niestety, nie przeżyli - przekazała kom. Paulina Onyszko z policji na Białołęce.

Policja wyjaśnia przyczyny wypadku

Na miejscu tragedii policjanci pracują pod nadzorem prokuratora. Obecni są również strażacy, którzy zabezpieczają miejsce wypadku. Służby będą wyjaśniały szczegółowe przyczyny i okoliczności rozdzierającego serce dramatu.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany