Pilne!

Samochód potrącił dziecko w Pruszkowie! 10-latka zmarła w szpitalu

2023-04-07 18:35

Dramatyczny wypadek w Pruszkowie. We wtorek (4 kwietnia) popołudniu w al. Wojska Polskiego samochód osobowy potrącił 10-letnią dziewczynkę. Na miejsce pilnie ruszyły wezwane służby ratunkowe. Pogotowie, policja i strażacy pracują w miejscu wypadku. Lądował też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Nieprzytomne dziecko trafiło do szpitala, w którym niestety zmarło.

Pruszków. Potrącenie dziewczynki, w akcji śmigłowiec

Do potrącenia doszło 4 kwietnia po godzinie 13. Na miejscu pracowali strażacy. – Zabezpieczamy miejsce wypadku oraz lądowisko dla śmigłowca. Pierwsi na miejscu byli policjanci i zespół ratownictwa medycznego – powiedział Karol Kroć ze straży pożarnej w Pruszkowie. Na miejscu był reporter "Super Expressu". Jak nieoficjalnie ustalił ranne dziecko jest nieprzytomne. Do wypadku doszło, gdy 10-letnia dziewczynka przechodziła z koleżanką przez pasy. Dziecko wpadło pod nadjeżdżające audi i przeleciało kilka metrów. Ranna dziewczynka karetką naziemną trafiła do szpitala. Odniosła ciężkie obrażenia.

AKTUALIZACJA, 7 KWIETNIA:

Niestety, dotarły do nas przerażające wiadomości. Potrącona 10-latka zmarła w szpitalu. – Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie wszczęła śledztwo w sprawie spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Kierującej postawiono w piątek zarzut, została przesłuchana – przekazał w rozmowie z "TVN" Marek Skrzetuski, zastępca rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?
Nasi Partnerzy polecają