Makabra na Gocławku. Dziewczyna rozjechana przez pędzącą SKM

2022-01-03 14:55

Straszna tragedia na Pradze-Południe w Warszawie. Na torach przy stacji kolejowej Olszynka Grochowska pociąg potrącił dziewczynkę. Dziecko nie żyje, do zdarzenia doszło w poniedziałek (3 stycznia) o godzinie 9:50 przy zbiegu ulic Biskupiej i Makowskiej. Na miejscu pracowała policja pod nadzorem prokuratury, która zbada przyczyny tego makabrycznego zdarzenia.

Policja potwierdza te tragiczne doniesienia. - Na wysokości zbiegu ulic Biskupiej i Makowskiej doszło w poniedziałek ok. godz. 10 do śmiertelnego potrącenia na torach. Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora. Na razie niczego więcej nie mogę powiedzieć  - powiedziała nadkom. Joanna Węgrzyniak, rzeczniczka praskiej policji.

Policjantka dodała, że dziecko zginęło potrącone przez pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej jadący w stronę Otwocka. Na trasie kolejowej w tym kierunku przez kilka godzin występowały utrudnienia w ruchu. Jak podała Polska Agencja Prasowa, dziewczynka miała 16-lat.

Makabra na Woli w Warszawie. Dwie osoby zginęły rozjechane przez pociąg

Śmiertelne wypadek na kolei. Nie żyje dziewczynka potrącona przez pociąg

Na razie nie znamy okoliczności tej strasznej tragedii. Policja cały czas ustala okoliczności zdarzenia.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE