Dramatyczne zderzenie przewozu osób z tramwajem. 17-letnia pasażerka w szpitalu

2022-01-03 12:00
Dramatyczne zderzenie przewozu osób z tramwajem
Autor: Tadeusz Mróz Dramatyczne zderzenie przewozu osób z tramwajem

W niedzielę, 2 stycznia, na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ul. Grzybowską doszło do wypadku. Osobowa skoda zderzyła się z tramwajem. Autem podróżowały dwie osoby. Zarówno 23-letni kierowca, jak i jego 17-letnia pasażerka trafili do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący samochodem Gruzin był w stanie po spożyciu alkoholu.

Do wypadku doszło po godz. 22 w niedzielę (2 stycznia). Auto osobowe wykorzystywane do przewozu osób zderzyło się z tramwajem linii 17. - Kierujący samochodem marki Skoda jechał al. Jana Pawła II lewym pasem. Na skrzyżowaniu z Grzybowską wykonując manewr skrętu w lewo zderzył się z tramwajem - przekazała kom. Marta Sulowska z wolskiej policji.

W osobowym aucie znajdowały się dwie osoby - 23-letni kierowca, obywatel Gruzji, oraz 17-letnia pasażerka. Jak przekazała policjantka, badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był w stanie po spożyciu alkoholu. Wydmuchał 0,2 promila. Została pobrana od niego krew do dalszych badań.

Zarówno 23-latek, jak i jego pasażerka w wypadku zostali ranni i trafili do szpitala.

Sonda
Byłeś uczestnikiem wypadku drogowego?
Czego warszawiacy życzą w nowym roku? Czy czegoś się boją?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE