Warszawa. Po śladach krwi do celu. Policjanci zatrzymali złodzieja alkoholu

i

Autor: KRP IV - Bemowo, Wola & Shutterstock Warszawa. Po śladach krwi do celu. Policjanci zatrzymali złodzieja alkoholu

TO NIE PIERWSZY RAZ

Warszawa. Po śladach krwi do celu. Policjanci zatrzymali złodzieja alkoholu

2022-12-21 14:12

Policjanci w ciągu kilkudziesięciu minut złapali złodzieja alkoholu, który najpierw włamał się do sklepu, zabrał ze sobą procenty i uciekł z miejsca zbrodni. 28-latek zranił się podczas ucieczki. Ślady krwi, które zostawił na świeżym śniegu, doprowadziły funkcjonariuszy do złodziejaszka ukrywającego się w domu.

Warszawa, Wola. Policjanci złapali złodzieja alkoholu. 28-latek był wcześniej karany

Pod osłoną nocy, 28-letni mężczyzna postanowił włamać się do sklepu przy ul. Wolskiej na warszawskiej Woli. Mieszkańcy otrzymali zgłoszenie o hałasie dochodzącym z parteru. Nie czekali zbyt długo, od razu ruszyli na miejsce.

Funkcjonariusze spostrzegli wybitą szybę w drzwiach do sklepu oraz na zewnątrz ślady krwi. Na miejsce przyjechały inne patrole policyjne. Okazało się, że sprawca włamał się do sklepu, a jego łupem był alkohol – przekazała nadkom. Marta Sulowska z wolskiej policji.

Policjanci zauważyli ślady krwi na świeżym śniegu. Postanowili więc ruszyć za nimi. Dotarli do budynku wielorodzinnego, gdzie zatrzymali 28-latka, który miał związek z przestępstwem. Mężczyzna został zatrzymany.

Alkohol teraz, wcześniej produkty drogeryjne i perfumy. Złodziej zaatakował ponownie

Podczas przeszukania mieszkania należącego do zatrzymanego, policjanci odnaleźli kilka porcji amfetaminy. Dodatkowo okazało się, że 28-latek ma związek z kradzieżami sklepowymi, gdzie łupem były produkty drogeryjne, głównie markowe perfumy. Mężczyzna był wcześniej notowany i karany – dodała policjantka.

Zatrzymany usłyszał cztery zarzuty: kradzieży z włamaniem, posiadania narkotyków i dwa kolejne dotyczące kradzieży. Został tymczasowo aresztowany. Za te przestępstwa grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Sonda
Czy widziałeś/aś złodzieja w sklepie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany